Drobečková navigace

Úvod > Webové stránky > Tvorba webových stránek > Tvorba webových stránek pro obce

Tvorba webových stránek pro obce

Jsme tu pro vás již od roku 2000 a specializujeme se zejména na tvorbu moderních a funkčních webů pro obce. Přehledné a jednoduché webové stránky, kde občané najdou vše, co potřebují, úřední desky ani SMS rozesílky pro nás nejsou problém. Přesvědčte se sami.

Nezávazná poptávka

Lidskost

Odbornost

Inovace

web pro obce

Reference
Naše práce hovoří za vše
Více referencí

Obec Výrava

Obec Výrava

"Jsme velmi spokojeni jak s výslednou podobou grafiky našich nových webových stránek, tak s celým průběhem realizace. Velmi oceňuji podporu obchodníka i kvalitní online pomoc na hotline, který jsme v rámci zaučení se často využívali. Společnost Antee mohu jen doporučit."

Navštívit

Pracovní oděvy HB

Obec Červená Lhota

"Velmi dobrá komunikace a rychlost při tvorbě webových stránek, rychlá reakce na úpravy či dotazy ohledně práce s webem. Možnost řešit problémy přes chat. Přehlednost práce se správou webu, jednoduché vkládání nových příspěvků, souborů, fotek apod."

Navštívit

Pracovní oděvy HB

Městys Mikulovice

"Pokud hledáte spolehlivého partnera na výrobu a správu svých webových stránek, můžeme vřele doporučit. Jednání je profesionální, věcné. Stránky jsou zálohované a nemusíme se obávat útoku hackerů. Editace stránek od společnosti ANTEE je jednoduchá a zvládne ji každý."

Navštívit

Pokud byste si přáli podobný web, neváhejte nás kontaktovat.

Obsah webu

Webové stránky pro obce realizujeme již přes 20 let a proto víme, že jsou jedním z kanálů, přes který můžete se svými občany komunikovat. Aktualizujte proto stále svůj obsah a na web nezapomeňte vkládat:

 1. povinně zveřejňované informace
 2. informace o obecním úřadě
 3. oznámení na úřední desku
 1. informace o obci a její historii
 2. aktuality a fotografie
 3. plánované akce, či zajímavosti
Po zhotovení webu zajistíme i kvalitní obsah a následné marketingové aktivity (SEO, PPC, sociální sítě atd.).

 

Šipka

Proces tvorby webu

Analýza

Jako první provedeme analýzu vašeho webu a zdrojů propagace. Dále dáme dohromady kroky procesu realizace či renovace webu a splníme vaše požadavky.

Více informací

Struktura a wireframe

Jednoduchá a přehledná struktura, která obsahuje vše potřebné, je základem webu. Poté navážeme tvorbou wireframe, neboli drátěného modelu webu, který primárně slouží jako podklad pro grafiku a ukáže nám, jak bude web vypadat.

Více informací

Grafika

Z drátěného modelu zpracujeme grafickou stránku webu, kde uvidíte svůj web doslova v jasnějších barvách. Vše je pečlivě testováno.

Více informací

Kódování

Konečná fáze tvorby, kdy výsledkem jsou plně funkční obecní webové stránky včetně responzivního webu.

Více informací

Legislativní kontrola

Samozřejmostí je také splnění všech legislativních náležitostí, které musí obecní web splňovat a jejich ošetření je pro nás samozřejmostí.

Více informací

Zaslat ukázku realizace v praxi

Funkce, bez kterých se obce neobejdou

Úřední deska

Jedná se o elektronickou nástěnku, díky které můžete zveřejňovat vyhlášky, zprávy a usnesení vaší samosprávy, dále kulturní akce či sportovní aktivity, které v obci plánujete. Využívány jsou také jako navigace k turistickým zajímavostem v obci. Poskytují mapy, cyklostezky, 3d virtuální prohlídky a spoustu dalšího.

Aktuality s rozesílkou

Podobně fungují i aktuality s rozesílkou, které informují občany o dění v obci pomocí aktualit umístěných na webu a e-mailové rozesílky.

Propojení na další systémy

Bez problémů propojíme web se systémem, který načítá kulturní události ve vašem regionu. Pomůžeme vám také s napojením na rezervační systémy k pronájmu sportovišť a spousty zkušeností máme také s napojením na měřiče kvality ovzduší.

Digitální panely

Moderní informační a prezentační systém, který občanům, obyvatelům obce i turistům pomůže nalézt potřebné informace. Neustále dostupné a stále aktualizované.

Kalendář akcí

Pokud pořádáte ve své obci kulturní, sportovní akce nebo akce pro děti, jistě uvítáte i modul kalendáře akcí, díky kterému budou mít návštěvníci vašeho webu přehled o všem, co se ve vaší obci děje.

 

Informujte své občany pomocí SMS rozesílky

Dalším velice oblíbeným modulem je SMS rozesílka. Díky ní můžete informovat své občany nejen o akcích, ale také o veřejných zasedáních, svozech odpadu či očkování psů a koček.

Další služby, bez kterých by to nešlo

Legislativní optimalizace webu

Je v našem zájmu, aby vaše webové stránky splňovaly veškeré zákonné podmínky i technické požadavky. Sledujeme aktuální dění a přizpůsobujeme se všem změnám, které jsou po obecních webech požadovány. S námi bude váš web splňovat všechna legislativní kritéria.

Podpora helpdesku

Samozřejmostí je i podpora našeho helpdesku, který je vám k dispozici. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Navíc náš systém neustále aktualizujeme a přinášíme nová řešení, která jsou jednoduchá a lehce ovladatelná.

Grafické služby

Pomůžeme vám s grafickými návrhy, s designem, s tvorbou vizuálů, loga, letáků nebo propagačních materiálů vaší obce. Sjednotíme vaši prezentaci a vytvoříme jednotný vizuální styl, který působí celistvě a profesionálně. Buďte originální a rozeznatelní od ostatních obcí.

Konzultace

Pokud potřebujete poradit s konkrétním problémem, zavolejte nebo nám napište a domluvíme si individuální konzultaci. Poskytneme vám profesionální pomoc a odpovědi na všechny vaše dotazy.

Postup spolupráce

 1. Schůzka s konzultantem
 2. Vytvoření zadání a výběr funkcí webu
 3. Příprava podkladů
 1. Tvorba webové stránky
 2. Testování a kontrola
 3. Spuštění

Celý proces trvá přibližně 1-3 měsíce.

Pomůžeme

Individuální konzultace

Pokud potřebujete vyřešit konkrétní požadavky či zodpovědět konkrétní otázky, sjednejte si s námi individuální konzultaci, kde vyřešíme vše, co je potřeba.

Domluvit konzultaci

Antee_konzultace.jpg
Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů