Webináře a vzdělávání

Drobečková navigace

Úvod > Online marketing > SEO - optimalizace pro vyhledávače

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Vaše cesta k ovládnutí předních pozic ve vyhledávačích

Proč je důležité se zaměřit na SEO?

 • Zviditelníte svůj web.
 • Zvýšíte návštěvnost svého webu.
 • Získáte uživatelsky přívětivý web.
 • Neplatíte za žádnou reklamu.
seo

Co je to SEO?

SEO (Search Engine Optimization) neboli optimalizace pro vyhledávače je způsob dlouhodobého marketingu, který pomocí organických metod zlepšuje pozice webu ve výsledcích vyhledávání. SEO pomáhá zdokonalit váš web natolik, aby byl pro vyhledávače relevantní a populární, a tím pádem byl zobrazován na předních pozicích ve vyhledávání. V rámci SEO myslíme na to, aby byl váš web přizpůsoben potřebám návštěvníků.

 

Šipka

Řekneme vám, proč svěřit SEO nám:

  1. Naši SEO specialisté jsou připraveni zužitkovat své zkušenosti právě pro vás.
  2. Umíme v tom chodit a víme, co je právě teď v SEO populární.
  3. Ušetříme váš čas a energii a veškeré procesy provedeme za vás.
  4. Vytvoříme kvalitní obsah webu, který zaujme návštěvníky a zároveň bude atraktivní pro vyhledávače.
  5. Naším cílem je vaše spokojenost.
  6. Zajistíme komplexní služby v rámci SEO.

 

Pomůžeme vám udržet dlouhodobý efekt SEO.

Proto se zaměřujeme pouze na kompletní SEO, které zahrnuje:

 • Zviditelněte svůj web
 • Zvyšte návštěvnost
 • Neplaťte za reklamu
 • On-Page SEO

Zaměřujeme se na optimalizaci veškerých prvků na vašich stránkách, včetně textového obsahu, titulků, popisků, struktury, grafiky atd. Pracujeme především s klíčovými slovy. Docílíme toho, že váš web bude odpovídat uživatelům přesně na to, na co se během vyhledávání ptají.

 • Off-Page SEO

Sledujeme všechny ostatní faktory, které ovlivňují viditelnost vašeho webu. Tím mohou být PR články, zpětné odkazy, brandové zmínky apod. Zaručíme vám, že váš web bude populární, a tím pádem ho budou vyhledávače hodnotit jako důvěryhodný a budou ho zobrazovat uživatelům.

V rámci SEO sledujeme všechny důležité faktory:

Technický a obsahový audit

Jedině technicky funkční web bude vyhledávači zařazen na přední příčky na stránce s výsledky vyhledávání (SERP). Zkontrolujeme rychlost načítání vašich stránek. Zjistíme, jestli je váš web zaindexovaný ve vyhledávačích. Podíváme se, jestli máte dobře nastavené popisky a titulky stránek. Odhalíme místa, kde můžeme váš web zdokonalit.

Analýza klíčových slov

Jedině relevantní klíčová slova zajistí, že se váš web bude zobrazovat ve vyhledávačích. My zjistíme, která klíčová slova uživatelé nejčastěji používají při vyhledávání vašeho produktu či služeb. S danými klíčovými slovy pak dále pracujeme v rámci optimalizace vašeho webu. Zahrneme je také do kvalitních textů, které pro vás zpracovávají naši zkušení copywriteři.

Úprava struktury vašeho webu

Jedině úpravou struktury webu dosáhnete přehledné organizace stránek a zajistíte jeho přístupnost pro vyhledávače i návštěvníky. Zajistíme, aby byl váš web opravdu postavený na relevantních klíčových slovech, prolinkujeme správně váš obsah a zajistíme odkazy na podstránky. Posílíme tak celkovou strategii vašeho webu.

Zpětné odkazy na váš web (linkbuilding)

Jedině zpětnými odkazy na váš web si zajistíte další možnost získávání nových zákazníků a rozšiřování povědomí o vaší značce. Najdeme pro vás ty nejrelevantnější a důvěryhodné cizí weby, na které umístíme odkazy na váš web. Po dohodě s vámi k tomu můžeme využít např. PR články, příspěvky na sociálních sítích apod.

SEO

Kdy je vhodné se SEO začít?

  1. Při tvorbě nového webu: 
   Tvořte své stránky rovnou tak, aby byly optimalizované pro vyhledávače. Zvýšíte tak své šance na rychlé dosažení těch nejlepších pozic ve vyhledávání.
  2. V rámci redesignu:Využijte doby, kdy váš web prochází modernizací. Zahrňte do této modernizace také SEO a zajistíte si, že váš moderní web bude v online světě opravdu vidět.
  3. Kdykoli:Váš web nemusí zrovna procházet žádným procesem tvorby nebo modernizace. Využijte každé příležitosti k tomu, abyste se SEO začali co nejdříve a mohli jste si tak brzy užívat úspěšné výsledky optimalizace.

Šipka

Kdy budou zřejmé první výsledky?

SEO je dlouhodobý proces, proto výsledky nečekejte okamžitě. Čekání na ně se vám ovšem vyplatí. Svěříte-li SEO nám, první výsledky se začnou ukazovat již po 3 měsících od zahájení optimalizace.
Pamatujte, že SEO vyžaduje především trpělivost a vytrvalost. Díky tomuto přístupu si zajistíte udržitelný úspěch v online prostředí.

Konzultace se specialistou zdarma

Pravidelně vyhodnocujeme úspěšnost SEO.

Individuální konzultace

Jestliže potřebujete vyřešit určité požadavky či zodpovědět konkrétní otázky, sjednáme si s vámi individuální konzultaci, kde vyřešíme vše, co je potřeba.

Domluvit konzultaci

Antee_konzultace.jpg
Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů