Drobečková navigace

Úvod > E-shopy

E-shopy

E-shop na klíč pro vaše
online podnikání

Hledáte jednoduché řešení v online prostoru pro vaše podnikání nebo chcete vylepšit váš stávající e-shop? Domluvte si online hovor a představte nám váš projekt

Web  header (2).png

Proč e-shop s ANTEE?

Komplexní e-shopové řešení bez skrytých poplatků a doplňků získáte v ceně základního tarifu. Nezapomínáme ani na samotné uživatele, kteří se o e-shop budou starat. Administrace je přehledná a velmi intuitivní.

Co platforma umí?

E-shop na klíč

Netrapte se složitým zadáním vývojářům, využíváme vyzkoušené komponenty. Budete si připadat, jako když skládáte kostičky lega.

Převod od konkurence

Pomocí Heureka feedu převedeme vaše stávající produkty na jeden klik . Dokážeme importovat i databázi zákazníků a objednávek, pokud platforma, kterou používáte, umožňuje export.

E-shop se přizpůsobí vašim potřebám

Potřebujete extra funkci, která je pro vaše podnikání specifická? Není problém. Ač se jedná o e-shop na klíč, poradíme si i unikátními požadavky na funkci nebo vzhled.

Nezávislost

Bojíte se závislosti na dalším developerovi, bez kterého si nevyměníte ani obrázek v banneru? Při předání budete proškoleni tak, abyste nám zasílali jen spokojené e-maily, jak vše skvěle funguje.

Všechny doplňky v ceně

Nelamte si hlavu, které doplňky teď nebo v budoucnu využijete. Všechny máte automaticky v ceně hned od spuštění e-shopu.

Pravidelná aktualizace

Platforma splňuje veškeré povinné náležitosti, které jsou vyžadovány platnou legislativou. Od GDPR lišty, až po zasílání všeobecných podmínek.

Reference spokojených zákazníků Více referencí

Jackosolar a.s.

Jackosolar a.s.

Navštívit

Luxury stones

Luxury stones

Navštívit

Včelařství Rážovi

Včelařství Rážovi

Navštívit

Další funkcionality, které vám usnadní práci

Automatizace

Propojení na všechny běžné systémy dopravců, platební brány nebo ekonomické systémy. Intuitivní administrace Nejen pro zákazníky bude nakupování radost, také samotná obsluha e-shopu je velmi jednoduchá. V našem novém systému se určitě neztratíte. Nemusíte se bát ani zdlouhavých školení.

Propojení na dopravce

Zásilkovna, PPL, Česká pošta, DPD, GLS a další. Ušetřete čas a peníze velmi rychlým propojením na jejich systémy a rozšiřte svým zákazníkům způsoby doručení.

Další platební brány

Chcete přejít od GoPay k jinému poskytovateli platební metody? Systém je připraven na platební brány, jako jsou například Comgate, GP webpay, ČSOB platební brána a další.

Responzivní design

Plně responzivní design, který zpříjemní nakupování přes počítač i z mobilu. Na výběr máte také desítky šablon, kde si jednoduše změníte barvu nebo upravíte záhlaví či zápatí.

Jak to celé funguje?

  1. Domluvte si s námi schůzku. Můžeme se potkat v online prostoru, osobně nebo si zavolat
  2. Připravíme pro vás nejlepší možné řešení a představíme cenovou nabídku
  3. Po schválení a potřebné administrativě se pustíme do práce
  1. Na pravidelných schůzkách si představíme progres
  2. Do pár týdnů vás již školíme na administraci e-shopu
  3. Jste online a obsluhuje své první zákazníky

Nenecháme vás ve štychu.
Pomůžeme vám s komplexním online
marketingem.

Pomůžeme

Správa zbožových vyhledávačů

Správa výkonnostních kampaní

Grafický návrh šablony na míru

Návrh loga a logomanuálu

Copywriting

SEO

SEO

 

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů