Webináře a vzdělávání

Drobečková navigace

Úvod > Online marketing > E-mail marketing

E-mail marketing

Zvyšte své zisky prostřednictvím E-mail marketingu!

Co je E-mail marketing?

Budujte ještě efektivněji svou značku s naší novou službou E-mail marketing poháněnou platformou Ecomail. Ještě nikdy pro vás nebylo posílání e-mailů tak snadné a efektivní. Získejte díky e-mail marketingu jedinečný nástroj, který vás propojí s vaší cílovou skupinou, vybuduje s vašimi zákazníky důvěrný vztah a pomůže vám propagovat vaše produkty a služby.

A to vše naprosto personalizovaně a automaticky, díky čemuž dosáhnete skvělé návratnosti svých investic.

Spusťte efektivní e-mailovou kampaň právě teď!

email_marketing2.png

Proč zvolit e-mail marketing?

Šipka

  1. Cenová efektivitaE-mail marketing představuje cenově dostupný nástroj, a přesto nabízí vysokou efektivitu. Jeho jednoduché nastavení a možnost rychlého sledování výsledků z něj činí ideální nástroj pro každou firmu.
  2. Budování vztahůDíky plně automatizovaným kampaním nabízí e-mail marketing budování a prohlubování vztahů s vašimi novými i již existujícími zákazníky. Dokonale personalizované obsahy vám pak zaručí posílení vztahů se zákazníky a zvýší účinnost vašich marketingových kampaní.
  3. Relevantní obsah pro odběrateleOdběratelé ve vaší databázi mají již předchozí zkušenost s vaší značkou, což vám umožňuje posílat cílený a zajímavý obsah, který zvyšuje šance na pravidelné a aktivní zákazníky. E-mail marketing je tak skvělým nástrojem pro retenční kampaně (týkající se opakovaných nákupů).
  4. Přímé osloveníSvé zákazníky oslovujete přímo, nestane se vám tak, že se e-mail ztratí např. v záplavě informací na sociálních sítích. Přímým oslovením zákazníků se mnohonásobně zvyšuje šance na otevření a přečtení e-mailu a dosažení vámi požadovaných konverzí.
  5. Měřitelnost a vyhodnocování výsledkůE-mail marketing na platformě Ecomail nabízí jednoduché, přehledné, ale zato zcela detailní analýzy jednotlivých kampaní. Můžete tak snadno sledovat úspěšnost kampaní (míru otevření a přečtení e-mailů, konverze…) a optimalizovat je pro lepší výsledky.

Kontaktujte nás

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak e-mail marketing funguje a zjistit si cenné informace o svém webu a návštěvnících, vyplňte následující formulář a my se vám ozveme.

Šipka

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů