Drobečková navigace

Úvod > Webové stránky > Grafické služby

Grafické služby

Osvěžte svoji vizuální komunikaci a buďte rozeznatelní mezi ostatními firmami. Pomůžeme vám s grafickými návrhy, s designem, s tvorbou vizuálů, loga, letáků nebo vizitek. Sjednotíme vaši prezentaci a vytvoříme jednotný vizuální styl, který působí celistvě a profesionálně.

Co pro vás vytvoříme?

Překreslení loga do křivek

Máte své logo a jste s ním spokojeni, jen ho potřebujte překreslit do vektorového formátu, jako je .pdf, .ai nebo .eps? Nechte to na nás. Díky překreslení získáte vzorové logo v nejvyšší kvalitě.

Kompletní logomanuál

Vytvoříme pro vás logomanuál, tedy návod a informace k vašemu logu, jako jsou barva, font, ochranné zóny, černobílé verze loga nebo použití loga na různých prvcích.

Vizitky

Navrhneme pro vás nový vzhled firemních vizitek. Vytvoříme tisková data a připravíme materiál pro tiskárnu, abyste získali kvalitní a reprezentativní vizitky, které bude radost předkládat.

Hlavičkový papír

Vytvoříme pro vás nový hlavičkový papír a připravíme ho pro tisk. Vyjdeme z vašich představ, poradíme vám, co je moderní a pomůžeme s výběrem barev nebo s designem.

Leták

Ať už potřebujete prezentovat produkt, službu nebo událost, pomůžeme vám s návrhem originálního letáku a připravíme ho pro tisk. Získáte nejvyšší možnou kvalitu a profesionální vzhled vašich letáků.

Powerpoint prezentace

Buďte styloví i při powerpointové prezentaci. Vyladíme ji pro vás podle barev a vizuálu vaší firmy, zakomponujeme vaše logo a další prvky. Díky tomu budete pokaždé reprezentovat svoji společnost.

Plakáty a informační tabule

Potřebujete se ukázat i ve venkovních prostorách? Navrhneme pro vás plakáty, polepy, informační tabule a další prezentace. Vše připravíme pro tisk a zajistíme tak nejvyšší kvalitu.

E-mailový podpis

Věříme, že záleží na každém detailu, a tak pro vás rádi vytvoříme originální e-mailový podpis, který převedeme do HTML, abyste ho mohli snadno používat v našem nebo v jiném e-mailovém klientu.

Specialista

Veverka

Škola

AČNM

Fesl

Benešov

Pokorný

Berkovice

Ivakom

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů