Webináře a vzdělávání ANTEE

Drobečková navigace

Úvod > Vzdělávání > Webináře a vzdělávání ANTEE

Webináře a vzdělávání ANTEE

Pravidelné webináře, inspirativní setkání, vzdělávací akce, podnětné dokumenty. To vše v ANTEE připravujeme jen pro vás. Neustále pracujeme na tom, abychom podpořili váš růst v oblasti podnikání v marketingu, digitalizace, prezentace a prodeje. 

Webináře - připravujeme

Potkejte se s námi online. Vyberte si některý z blížících se webinářů a učte se od těch nejlepších. Zaregistrujte se a získejte jedinečnou příležitost se našich specialistů zeptat na to, co vás opravdu zajímá. Webináře probíhají na platformě Google Meet a jsou zcela zdarma.

Žádný článek k zobrazení.

Členská sekce - Záznamy webinářů

Nestihli jste některý z našich webinářů? Nebo byste si rádi připomněli některé zajímavé pasáže z webináře, kterého jste se účastnili? Žádný problém. Mějte už jednou provždy přístup k záznamům již proběhlých webinářů. Stačí se pouze zaregistrovat a pak už jen kdykoli zhlédnout záznam k tématu, které vás právě v danou chvíli zajímá. Navíc získáte přístup také k praktickým podkladům, které pro vás mohou být přínosnou inspirací.
Máte jasnou představu o tom, co byste zde v Členské sekci chtěli nalézt? Ozvěte se nám. Spolu s vámi vytvoříme její obsah přesně pro vás.

Přihlášení do členské sekce

Záznamy webinářů

image Záznam webináře: legislativa webů pro obce a školy 2024 Získejte kompletní přehled platných právních předpisů pro obce a školy na rok 2024. Zhlédněte záznam webináře a mějte jistotu, že váš web bude opravdu v souladu se zákony. Zhlédnout záznam image Záznam webináře: Jak získat zákazníky prostřednictvím Linkedin? Víte, že LinkedIn je jednou z nejúčinnějších platforem pro získávání nových zákazníků? Připojte se k našemu webináři zdarma a naučte se, jak efektivně využít LinkedIn pro růst vašeho podnikání. Zhlédnout záznam image Záznam webináře: Jak pracovat s GA4? Chcete vědět: Jak zvýšit návštěvnost a konverze na vaší webové stránce? Jak se dostat na první místa ve vyhledávačích? Jak efektivně využít sociální média a analytické nástroje? Pokud ano, pak je tento webinář pro vás! Zhlédnout záznam image Záznam webináře: Marketingové trendy 2023 Přehled marketingových trendů pro rok 2023. Hloubkové zkoumání jednotlivých trendů s praktickou ukázkou jednotlivých aplikací. Neváhejte se inspirovat a zhlédněte záznam webináře. Zhlédnout záznam image Záznam webináře: UMĚLÁ INTELIGENCE V MARKETINGU Chcete se dozvědět:Jak využít AI v marketingu, včetně výhod a nevýhod? Jaké jsou konkrétní tipy a příklady, jak používat umělou inteligenci? Jaký je seznam nejlepších nástrojů s AI pro marketing? Pokud ano, pak je tento webinář pro vás! Zhlédnout záznam image Záznam webináře: OVLÁDNĚTE SOCIÁLNÍ SÍTĚ Jaké postavení mají sociální sítě v dnešním marketingu? Jak využít sociální sítě pro zvýšení prodeje? Jak vytvořit strategický plán pro sociální sítě? Odpovědi na otázky se dozvíte v našem webináři. Zhlédnout záznam