Webináře a vzdělávání

Drobečková navigace

Úvod > Vzdělávání > Webináře a vzdělávání

Webináře a vzdělávání

Pravidelné webináře, inspirativní setkání, vzdělávací akce, podnětné dokumenty. To vše v ANTEE připravujeme jen pro vás. Neustále pracujeme na tom, abychom podpořili váš růst v oblasti podnikání v marketingu, digitalizace, prezentace a prodeje. 

Připravujeme

Potkejte se s námi online. Vyberte si některý z blížících se webinářů a učte se od těch nejlepších. Zaregistrujte se a získejte jedinečnou příležitost se našich specialistů zeptat na to, co vás opravdu zajímá. Webináře probíhají na platformě Google Meet a jsou zcela zdarma.

Členská sekce - Záznamy webinářů

Nestihli jste některý z našich webinářů? Nebo byste si rádi připomněli některé zajímavé pasáže z webináře, kterého jste se účastnili? Žádný problém. Mějte už jednou provždy přístup k záznamům již proběhlých webinářů. Stačí se pouze zaregistrovat a pak už jen kdykoli zhlédnout záznam k tématu, které vás právě v danou chvíli zajímá. Navíc získáte přístup také k praktickým podkladům, které pro vás mohou být přínosnou inspirací.
Máte jasnou představu o tom, co byste zde v Členské sekci chtěli nalézt? Ozvěte se nám. Spolu s vámi vytvoříme její obsah přesně pro vás.

image Záznam webináře: Efektivní e-mail marketing a automatizace: Jak oslovit a udržet zákazníky Získávejte a udržujte zákazníky pomocí strategií e-mail marketingu a automatizace. Zhlédnout záznam image Záznam webináře: Trendy marketingu 2024 (AI) Přijďte si poslechnout tipy na nejnovější marketingové nástroje, principy a trendy, které ovlivní organizace v roce 2024. Zhlédnout záznam image Záznam webináře: Přístupnost webových stránek obcí, měst a škol Pojďte si společně s námi projít základní body přístupnosti Vaší webové prezentace a společně si tak říct, které náležitosti nám zákon na Vašich stránkách ukládá mít. Zhlédnout záznam image Záznam webináře: Plánování marketingu pro rok 2024 (KPI) Naplánujte si rok 2024 tak, abyste s jistotou dosáhli všech vašich cílů a zajistili si ten nejúspěšnější rok v historii vaší firmy. Zhlédnout záznam image Záznam webináře: Legislativa webů pro obce a školy 2024 Získejte kompletní přehled platných právních předpisů pro obce a školy na rok 2024. Zhlédněte záznam webináře a mějte jistotu, že váš web bude opravdu v souladu se zákony. Zhlédnout záznam image Záznam webináře: Jak získat zákazníky prostřednictvím Linkedin? Víte, že LinkedIn je jednou z nejúčinnějších platforem pro získávání nových zákazníků? Připojte se k našemu webináři zdarma a naučte se, jak efektivně využít LinkedIn pro růst vašeho podnikání. Zhlédnout záznam