Drobečková navigace

Úvod > Online marketing

Online marketing

Pomůžeme vašim stránkám růst

Svěřte online marketing našim digitálním expertům. Online marketing nabízí řadu možností, jak zvýšit návštěvnost a výkon vašich stránek. Bez dobře připravené propagace totiž navštíví váš web pouze zlomek potenciálních zákazníků.

Našim klientům poskytujeme profesionální internetový marketing založený na pevných datech, měřeních, zkušenostech a trendech. Zaměřujeme se především na propagaci ve vyhledávačích a obsahový marketing.

DOMLUVIT SI KONZULTACI ZDARMA

S čím vám pomůžeme?

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Každý den se v ČR uskuteční desítky milionů vyhledávání na Googlu a Seznamu. Zobrazuje se váš web na předních pozicích? Proces SEO (optimalizace pro vyhledávače) se zaměřuje na tvorbu a úpravu stránek tak, aby byly úspěšné v přirozeném vyhledávání.

Zjistit více

PPC reklama

Oslovte uživatele, který se právě zajímá o váš produkt, z výsadní pozice. Využijte PPC neboli Pay Per Click reklamy. S PPC můžete inzerovat na nejviditelnějších místech ve vyhledávačích, ale platíte pouze za reálné návštěvy vašich stránek.

Zjistit více

Copywriting - tvorba textů

Dobré texty prodávají a zákazníka na webu nasměrují na správné místo. Obsah webu a použitá klíčová slova jsou navíc jedním z nejdůležitějších prvků při procesu SEO. Napíšeme pro vás profesionální marketingové texty.

Zjistit více

UX - uživatelské testování

Jsou vaše stránky uživatelsky přívětivé? Najdou u vás návštěvníci snadno vše, co hledají? Zvyšte efektivitu vašich stránek. Pomocí pokročilého testování webových stránek zjistíme, kde má váš web nedostatky, a doporučíme řešení.

Zjistit více

Domluvte si konzultaci zdarma

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů