HOTLINE+420 606 230 000 Přihlášení do IPO
Drobečková navigace

Hlavní stránka > O nás

O nás

Vytváříme weby a pomáháme s marketingem již více než 17 let

Působíme na českém internetu od roku 2000 mezi předními firmami poskytujícími služby v oboru tvorby webových stránek a marketingu. V současné době máme více než 4000 stálých zákazníků a dalších 6500 uživatelů IPO (v rámci nekomerčních webů zdarma).


Máme síť odborných konzultantů po celé České republice

Upřednostňujeme osobní přístup. Přípravu podkladů pro tvorbu stránek, konzultace, marketing - to vše s Vámi budeme řešit osobně, přímo u Vás v kanceláři. Jsme si vědomi, že si často potřebujete nejprve ujasnit, co přesně od webových stránek očekáváte, a proto máme naše vyškolené regionální zástupce, kteří Vám díky svým znalostem a zkušenostem poradí a ochotně pomohou.


Soustředíme se na přístupnost webů

Webové stránky tvoříme v redakčním systému IPO s maximálním ohledem pro potřeby uživatelů čtecích zařízení. Díky tomu jsou schopni zobrazit informace, které na webových stránkách hledají.


Umožníme každému jednoduše spravovat obsah vlastních stránek

Veškeré obsahové úpravy můžete provádět sami pomocí našeho redakčního systému IPO, aniž byste museli zadávat požadavek a čekat několik dní na jeho vyřešení. Ve všední dny od 8:00 do 17:00 jsou Vám k dispozici vyškolení pracovníci zákaznické podpory, kteří Vám ochotně pomohou s jakýmkoliv problémem bez dodatečných poplatků.


Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci!