Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Ohlasy zákazníků

image

Jsme velice spokojeni s výsledkem webu dle našich požadavků, kterých nebylo vzhledem k našim činnostem zrovna málo. Navíc je web uživatelsky velmi přehledný s mnoha funkcemi, které nám pomohou v komunikaci s našimi stálými i budoucími potencionálními klienty. Musím vyzdvihnout profesionalitu, proklientský přístup a ochotu všech, s kterými jsme tvorbu webu řešili.

image

Se společností ANTEE jsme začali spolupracovat v roce 2012 na přípravě a následující propagaci našeho webu. S jejich službami zaměřenými na obchodní úspěch webu, péčí během i po dokončení projektu a cenami jsme byli natolik spokojení, že jsme si od nich nechali postupem času připravit další čtyři weby.

image

Snažili jsme se vytvořit webové stránky, které budou pro uživatele jednoduché, přehledné, intuitivní, barevně vkusné a budou mít informační hodnotu. Ve spolupráci s paní Jurečkovou a firmou ANTEE se nám to podařilo a náš web byl v rámci soutěže Zlatý erb 2020 oceněn jako nejlepší v Jihomoravském kraji.

Domluvte si konzultaci zdarma

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů