Drobečková navigace

Úvod > Kontakt > O nás

O nás

S čím vám pomůžeme?

Vytváříme weby a pomáháme s marketingem již více než 20 let
Působíme na českém internetu od roku 2000 mezi předními firmami poskytujícími služby v oboru tvorby webových stránek a marketingu. V současné době máme více než 3000 stálých zákazníků.
Máme síť odborných konzultantů po celé České republice
Upřednostňujeme osobní přístup. Přípravu podkladů pro tvorbu stránek, konzultace, marketing - to vše s Vámi budeme řešit osobně, přímo u Vás v kanceláři. Jsme si vědomi, že si často potřebujete nejprve ujasnit, co přesně potřebujete.
Soustředíme se na přístupnost webů
Webové stránky tvoříme v redakčním systému IPO s maximálním ohledem pro potřeby uživatelů čtecích zařízení. Díky tomu jsou schopni zobrazit informace, které na webových stránkách hledají.
Umožníme každému jednoduše spravovat obsah vlastních stránek
Veškeré obsahové úpravy můžete provádět sami pomocí našeho redakčního systému IPO, aniž byste museli zadávat požadavek a čekat několik dní na jeho vyřešení. Ve všední dny od 8:00 do 17:00 jsou Vám k dispozici vyškolení specialisté.

Ohlasy zákazníků

image

Jsme velice spokojeni s výsledkem webu dle našich požadavků, kterých nebylo vzhledem k našim činnostem zrovna málo. Navíc je web uživatelsky velmi přehledný s mnoha funkcemi, které nám pomohou v komunikaci s našimi stálými i budoucími potencionálními klienty. Musím vyzdvihnout profesionalitu, proklientský přístup a ochotu všech, s kterými jsme tvorbu webu řešili.

image

Se společností ANTEE jsme začali spolupracovat v roce 2012 na přípravě a následující propagaci našeho webu. S jejich službami zaměřenými na obchodní úspěch webu, péčí během i po dokončení projektu a cenami jsme byli natolik spokojení, že jsme si od nich nechali postupem času připravit další čtyři weby.

image

Snažili jsme se vytvořit webové stránky, které budou pro uživatele jednoduché, přehledné, intuitivní, barevně vkusné a budou mít informační hodnotu. Ve spolupráci s paní Jurečkovou a firmou ANTEE se nám to podařilo a náš web byl v rámci soutěže Zlatý erb 2020 oceněn jako nejlepší v Jihomoravském kraji.

Domluvte si konzultaci zdarma

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů