Drobečková navigace

Úvod > Kariéra

Kariéra v ANTEE

O ANTEE

Vytváříme weby a pomáháme s marketingem již více než 20 let

Již více než 20 let provázíme naše zákazníky online prostředím. Konkrétně se specializujeme na tvorbu webových stránek, e-shopů a online marketing. Spokojenost našich zákazníků je pro nás vždy na prvním místě. Proto dbáme na zcela osobní přístup ke každému z nich a také na přímou komunikaci. I díky tomu se můžeme pyšnit více jak 3000 spokojených zákazníků, jejichž počet stále roste.

Vytváříme weby a pomáháme s marketingem již více než 20 let
Soustředíme se na přístupnost webů

Potřeby zákazníků a uživatelský zážitek na prvním místě

Během tvorby webových stránek, e-shopů nebo online marketingové strategie nesledujeme pouze potřeby našeho zákazníka, ale také myslíme na pozitivní uživatelský zážitek budoucích návštěvníků daného webu nebo e-shopu.

Proč pracovat v ANTEE?

?
 1. Obor, který má budoucnostVěnujeme se oboru, který je a bude perspektivní.
 2. Špičkový týmNáš tým se skládá z více než 60 specialistů. Učit se tedy budete od těch nejlepších.
 3. Nejste v tom samiBezpečně vás provedeme adaptací a poskytneme vám naprostou podporu, abyste postupně dosáhli těch nejlepších výsledků.
 4. Podpoříme váš rozvojPodporujeme osobní růst a vzdělávání každého člena našeho týmu.
 5. Seberealizace má u nás zelenouJsme otevřeni vaší kreativitě a inovativním řešením, která budete do naší firmy vnášet.
 6. Nudit se nebudeteBudete se setkávat s výzvami a novými projekty, díky nimž vás bude práce pořád bavit.
 7. Vaše spokojenost na prvním místěPracovat můžete z pohodlí svého domova v čase, který vyhovuje vám. Máme ale také několik svých kanceláří napříč republikou, které můžete využívat.

Jak může začít vaše kariéra u nás?

Když se řekne výběrové řízení, mnoho lidí si ihned představí mnoho zvídavých otázek a velký stres, který s sebou celý proces přináší. My v ANTEE ale víme, že to jde i jinak. Zábavně a hlavně přátelsky a bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů. Nahlédněte s námi na to, jak celý proces výběru nového člena našeho týmu probíhá.

  1. Nabídka volných pozicUvolní-li se u nás některá z pozic, vyvěsíme inzerát.
  2. Ozvěte se námNa základě informací v inzerátu nám zašlete váš životopis a příp. také motivační dopis.
  3. Ozveme se myA to všem a co nejdříve. Veškeré životopisy vyhodnotíme a ty, kteří splňují naše požadavky, pozveme e-mailem na 1. kolo pohovoru. Ty, kteří z nějakého důvodu nevyhovují, od nás dostanou zprávu také.
  4. První kolo pohovorůNaše milá personalistka se s většinou uchazečů potká na online schůzce. Toto první kolo je zahřívací a ve znamení vzájemného poznání. Sdělíme si vzájemná očekávání a více vám přiblížíme danou pozici.
  5. Otestujeme si vásU některých pozic přichází na řadu ta zajímavější část výběrového řízení. Uchazeči obdrží na svůj e-mail zadání úkolu souvisejícího s danou pozicí, na jehož splnění mají týden. Zjistíme tak vaše praktické dovednosti a odborné znalosti.
  6. Vyhodnotíme úkolKaždý úkol vyhodnotí vedoucí daného oddělení, příp. některý z našich specialistů. A vybere ty nejlepší.
  7. Druhé kolo pohovorůTi nejlepší jsou pozváni do 2. kola, které opět probíhá online. Této části pohovoru se účastní kromě personalistky již také vedoucí oddělení/specialista. Společně se podíváme na vyhodnocení úkolu a vedoucí vám konkrétněji představí dané oddělení.
  8. Už můžeme mít jasnoNa základě splnění úkolu už se může v této fázi stát, že známe favorita, s nímž zahájíme spolupráci. S ostatními se v dobrém rozloučíme a výběrové řízení tak končí.
  9. Co když ale stále vybráno nemáme?Může se ovšem stát, že stále bude více těch, kteří by pro danou pozici byli opravdu skvělí a my budeme muset vybírat dál. V tom případě všem zašleme úkol č. 2.
  10. Vyhodnotíme úkol č. 2Po vyhodnocení druhého úkolu už nastává opravdu ta chvíle, kdy vybereme jednoho nebo více vhodných kandidátů, kteří s námi budou spolupracovat. S ostatními se tedy rozloučíme a poděkujeme jim za účast.
  11. Na nikoho nezapomenemeKaždý z uchazečů, který se zúčastnil výběrového řízení obdrží e-mail s informacemi, jak si v celém procesu vedl. V momentě, kdy je každý obeznámen s výsledky, výběrové řízení končí.

Nabídka pracovních pozic

Najít skvělého kolegu pro nás není formalita

Výběrové řízení u nás není jen formalitou. Je to především partnerské setkání, jehož cílem je najít skvělého kolegu, který doplní náš tým a spolu s námi bude naplňovat naši vizi. Věříme totiž, že jedině společně dokážeme dosáhnout těch nejlepších výsledků.