Drobečková navigace

Úvod > Webové stránky > Redakční systém IPO

Redakční systém IPO

Praktický nástroj pro správu webu

Spravujte si váš web sami prostřednictvím redakčního systému IPO. Vkládejte a popisujte fotografie či nové produkty, upravujte texty, vytvořte si aktualitu s emailovým rozesíláním a mnoho dalšího. Vše pohodlně a jednoduše během několika kliknutí. Pracovat v našem sytému zvládne i člověk, který má jen běžné zkušenosti s internetovými prohlížeči nebo klasickými programy na editaci textů, například MS Office.

Výhody našeho systému

  • Uživatelsky srozumitelný systém s jednoduchým ovládáním
  • Využívá současné technologie a prochází pravidelnou aktualizací
  • Provozujeme ho na vlastních serverech, takže jej máme neustále pod dohledem
  • K editaci webu můžete přizvat kohokoliv, jednoduše dostane své přihlašovací údaje

Co umožňuje redakční systém IPO?

Fotogalerie
V modulu fotogalerie můžete sami vkládat a popisovat fotografie, třídit alba, nastavit si náhledy fotoalb na úvodní straně nebo si jednotlivé příspěvky filtrovat podle štítků.
Aktuality s hromadným rozesíláním
S modulem aktualit máte absolutní volnost nad textovou stránkou webu. Napište si na web jakýkoliv článek a sami si nastavte, kdy se má publikovat nebo rozeslat.
Kontaktní formuláře
V modulu formulář okamžitě nabídnete zákazníkům možnost vás kontaktovat, aniž by opustili web. Pokud si zvolíte formulář na míru, můžete rovnou jednoduše zjistit konkrétní detailní informace, které potřebujete ke zpracování zakázky.
Úřední deska
Modul úřední deska jsme vytvořili pro obecní úřady nebo školy. Sem jednoduše nahrajete soubory a následně je můžete filtrovat podle štítků nebo propisovat nejnovější dokumenty widgetem rovnou na úvodní stranu.
Katalog
Modul katalog je ideální alternativou pro ty, kteří nechtějí provozovat na webu e-shop s online platbami a všemi starostmi kolem. V katalogu můžete snadno přidávat nové produkty s fotografiemi, popisem i kontaktním formulářem.

Domluvte si konzultaci zdarma

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů