HOTLINE+420 606 230 000 Přihlášení do IPO Webmail
Drobečková navigace

Úvod > Webové stránky > Tvorba webových stránek > Redakční systém IPO

Redakční systém IPO

Praktický nástroj pro správu webu

Spravujte si váš web sami prostřednictvím redakčního systému IPO. Vkládejte a popisujte fotografie či nové produkty, upravujte texty, vytvořte si aktualitu s emailovým rozesíláním a mnoho dalšího. Vše pohodlně a jednoduše během několika kliknutí. Pracovat v našem sytému zvládne i člověk, který má jen běžné zkušenosti s internetovými prohlížeči nebo klasickými programy na editaci textů, například MS Office.

JAKÉ JSOU VÝHODY NAŠEHO SYSTÉMU

  • Uživatelsky srozumitelný systém s jednoduchým ovládáním.
  • Využívá současné technologie a prochází pravidelnou aktualizací.
  • Provozujeme ho na vlastních serverech, takže jej máme neustále pod dohledem.
  • K editaci webu můžete přizvat kohokoliv, jednoduše dostane své přihlašovací údaje.

Co vše umožňuje redakční systém IPO?

  • V modulu fotogalerie můžete sami vkládat a popisovat fotografie, třídit alba, nastavit si náhledy fotoalb na úvodní straně nebo si jednotlivé příspěvky filtrovat podle štítků.
  • S modulem aktualit zase máte absolutní volnost nad textovou stránkou webu. Napište si na web jakýkoliv článek a sami si nastavte, kdy se má publikovat nebo rozeslat.
  • V modulu formulář okamžitě nabídnete zákazníkům možnost vás kontaktovat, aniž by opustili web. Pokud si zvolíte formulář na míru, můžete rovnou jednoduše zjistit konkrétní detailní informace, které potřebujete ke zpracování zakázky.
  • Modul úřední deska jsme vytvořili pro obecní úřady nebo školy. Sem jednoduše nahrajete soubory a následně je můžete filtrovat podle štítků nebo popisovat nejnovější dokumenty widgetem rovnou na úvodní stranu.
  • Modul katalog je ideální alternativou pro ty, kteří nechtějí provozovat na webu e-shop s online platbami a všemi starostmi kolem. V katalogu můžete snadno přidávat nové produkty s fotografiemi i popisem. V detailu produktu lze vyrobit také jednoduchý poptávkový formulář, pokud si chce zákazník produkt či službu objednat.

Redakční systém IPO neustále vyvíjíme a zlepšujeme. Je to náš vlastní redakční systém, vytvářejí ho naši vývojáři.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů