Drobečková navigace

Úvod > Webové stránky > Tvorba webových stránek > Tvorba webových stránek pro firmy

Tvorba webových stránek pro firmy

V Antee se více než 20 let zabýváme tvorbou firemních webových stránek, které nejen vypadají skvěle, ale také přinášejí výsledky. Pomáháme vám získat nové zákazníky a udržet ty stávající. Pojďme společně růst.

Nezávazná poptávka

Lidskost

Odbornost

Inovace

header.png

Reference spokojených firemVíce firemních referencí

GRÜN SPORT S.R.O.

GRÜN SPORT S.R.O.

Grün Sport vyrábí posilovací stroje pro fitness centra. Česká firma je na trhu od roku 1998.
Součástí webových stránek je i přehledný katalog posilovacích strojů s netradičně řešeným filtrem.

Navštívit

PILA MARTINICE S.R.O.

PILA MARTINICE S.R.O.

Martinice Group se specializuje především na výrobu a dodávky montovaných rodinných domů a dalších staveb.
Součástí webu je podrobná a přesto přehledná prezentace jednotlivých dřevostaveb.

Navštívit

Velká Chuchle web

VELKÁ CHUCHLE

Dostihové závodiště ve Velké Chuchli hostí desítky velkých akcí ročně. Webové stránky jsou rozsáhlé, často mění svůj obsah a přesto zůstávají přehledné. Obsahují i netradičně řešený kalendář akcí.

Navštívit

Tvorba webu na míru

Tým našich specialistů vytváří jedinečné, uživatelsky přívětivé a konverzní webové stránky, které vyhovují potřebám vaší firmy.

Při tvorbě webových stránek na míru postupujeme takto:

Analýza

Nejprve se domluvíme na vašich požadavcích a co má webová prezentace firmy splňovat. Dále zmapujeme vaši současnou propagaci, komunikační kanály a vaši konkurenci. Zpracujeme analýzu klíčových slov.

Více informací

Struktura

Následně vypracujeme logickou strukturu webových stránek. Cílem je vytvořit přehledné a jednoduché webové stránky pro uživatele.

Více informací

Wireframe

Vytvoříme drátěný model webu, který nastíní jeho první podobu. Je hlavním podkladem pro grafiky.

Více informací

Grafika

Následuje představení webu ve vašich firemních barvách. Jistotou je web, který dobře vypadá a splňuje veškeré náležitosti.

Více informací

Kódování

Po schválení grafiky web nakódujeme a výsledkem jsou funkční stránky, se kterými vás seznámíme a zaškolíme.

Více informací

Zaslat ukázku realizace v praxi

Funkce, které každá firma ocení

Aktuality

Buďte v kontaktu se svými zákazníky, informujte je o aktuálních akcích, změně pracovní doby, či nových produktech. Nechybí ani možnost rozesílat aktuality emailem.

Katalog produktů

Modul katalog je ideální alternativou pro ty, kteří nechtějí provozovat na webu e-shop s online platbami a všemi starostmi kolem. V katalogu můžete snadno přidávat nové produkty s fotografiemi, popisem i kontaktním formulářem.

Fotogalerie

Děláte zajímavé věci? Podělte se o ně! Fotogalerie nabízí možnost jednoduchého vkládání a prezentování fotografií. Díky štítkům se návštěvníci snadno ve fotogalerii zorientují a vyfiltrují to, co potřebují. 

Zajistíme, aby se o vás potenciální zákazníci dozvěděli

Naše služby v oblasti online marketingu jsou navrženy tak, aby zlepšily požadavky SEO a UX, což povede k vyšší viditelnosti a více zákazníkům.

Optimalizace pro vyhledávače

K úspěšnému podnikání v online světě nestačí jen vytvořit webové stránky. Je třeba také myslet na následnou propagaci, aby web byl vidět. K tomu slouží právě SEO, neboli optimalizace pro vyhledávače. Jde o soubor činností, které je třeba dělat, aby se vaše stránky dostaly na co nejlepší pozici ve výsledcích vyhledávání. Jedná se zejména o tvorbu kvalitních textů, využití správných klíčových slov na správném místě, tvorbu zpětných odkazů atd. Více informací se dočtete zde. Všechny tyto činnosti pro vás rádi zajistíme.

UX

Dalším klíčovým krokem je uzpůsobení webu uživatelům tak, aby pro ně byl přívětivý. Pokud návštěvníci vašeho webu na něm najdou, co hledají, máte vyhráno. Zapracujeme na přehlednosti vašeho webu, udržíme pozornost vašich návštěvníků a společně dojdeme k dalším konverzím. Další informace o UX.

Webová analytika

Webová analytika sbírá data o vašich webových stránkách a podává informace o tom, jaká je návštěvnost vašeho webu nebo kolika konverzí jste dosáhli za určité období. Pomáhá tak lépe nastavit web pro návštěvníky a splňovat marketingové a obchodní cíle firmy. Více informací o webové analytice.

PPC kampaně

Stejně tak vám pomůžeme s placenými PPC kampaněmi, které vám mohou zajistit vyšší návštěvnost webu a zvýšit prodej produktů či služeb. Jejich výhodami je zejména cílení na vaši cílovou skupinu a její oslovení ve správný okamžik. Více o PPC kampaních se dočtete zde.

Copywriting

Rádi byste se věnovali svému podnikání a tvorbu odborných textů přenechali profesionálům? Pomůžeme vám s obsahem, který bude splňovat veškeré požadavky. Jednoduchý ale zároveň komplexní text odpoví návštěvníkům na všechny dotazy a přiměje je ke koupi. Více.

Váš partner pro údržbu a podporu webu

Naše služby pokračují i po vytvoření vašeho webu. Poskytujeme podporu a správu webu, abyste se mohli v klidu věnovat svému podnikání. Své klienty si hýčkáme, záleží nám na tom, aby byli spokojeni. Proto pro ně zajišťujeme technickou podporu, která si poradí s jakýmkoli požadavkem. Stačí zavolat nebo napsat e-mail a váš požadavek je obratem vyřešen. Složitější úkoly zpracujeme zpravidla do dalšího dne.

Postup spolupráce

  1. Schůzka s konzultantem
  2. Vytvoření zadání a výběr funkcí webu
  3. Příprava podkladů
  1. Tvorba webové stránky
  2. Testování a kontrola
  3. Spuštění

Celý proces trvá přibližně 1-3 měsíce.

Pomůžeme

Začněte svou cestu k úspěchu dnes

Vyplňte tento formulář a my se s vámi spojíme, abychom probrali, jak můžeme pomoci vaší firmě růst.

Domluvit konzultaci

Antee_konzultace.jpg

Co o nás říkají naši zákazníci

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů