Drobečková navigace

Úvod > Webové stránky > Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Vytvořili jsme více než  4 000 webových stránek. Proces tvorby webových stránek máme vyladěný do posledního detailu. Na nás se můžete spolehnout.

Nezávazná poptávka

Lidskost

Odbornost

Inovace

Vytvořili jsme více než  4 000 webových stránek

Proč mít web
od Antee?

?
 1. Individuální přístupTvorbu každých webových stránek zrealizujeme na klíč. Chápeme, že nechcete mít na chlup stejný web, jako konkurence nebo soused. Design i funkčnost proto ušijeme na míru vašim potřebám.
 2. Jednoduchá ovladatelnostVeškeré obsahové úpravy můžete provádět sami pomocí našeho redakčního systému IPO, aniž byste museli zadávat požadavek a čekat několik dní na jeho vyřešení. Ve všední dny od 8:00 do 17:00 jsou vám k dispozici vyškolení specialisté.
 3. HelpdeskNechte správu webu na nás a věnujte se svému podnikání. Potřebujete přidat aktualitu či záznam na úřední desku? Vaše požadavky vyřešíme telefonicky nebo nám můžete napsat e-mail. Naši specialisté se postarají o rychlé vyřešení požadavku. Drobné požadavky vyřizujeme obratem, složitější většinou do druhého dne. Vyladěný helpdeskový systém se navíc postará o to, aby žádný váš požadavek nezapadl v propadlišti dějin.
 4. Legislativně správné webové stránkyChcete, aby váš web vypadal profesionálně a splňoval veškeré technické požadavky i zákonné podmínky? Pak jste na správném místě. Sledujeme aktuální dění, spolupracujeme s právníky a neustále aktualizujeme náš systém IPO. Postaráme se o to, aby webové stránky splňovaly všechna legislativní kritéria.
 5. Rychlý, moderní a designový webWeby tvoříme podle nejnovějších trendů webdesignu. Staráme se o to, aby webové stránky byly v perfektní technické kondici a optimalizované pro všechna běžně používaná zařízení.

Ceny webových stránek

Základní

varianta

od30 000 Kč
 • Rozsah kolem 5 podstránek
 • Základní grafika
 • Jednoduchá obsluha webu
 • Responzivní design
 • Webhosting, mailhosting
 • Vyřešené zákonné povinnosti
 • Zabezpečení webu https protokolem
 • Statistiky návštěvnosti
 • Zákaznická podpora v ceně

Profi

varianta

od68 000 Kč
 • Rozsah kolem 30 podstránek
 • Nejvyšší varianta grafiky na míru
 • Web vhodný pro zisk poptávek
 • Jazykové mutace
 • Katalog produktů
 • Jednoduchá obsluha webu
 • Responzivní design
 • Webhosting, mailhosting
 • Vyřešené zákonné povinnosti
 • Zabezpečení webu https protokolem
 • Detailní statistiky návštěvnosti
 • Zákaznická podpora v ceně
Zobrazit více variant

Proces tvorby webu

Analýza

Podíváme se na váš web, sociální sítě a další zdroje propagace. Zjistíme vaši představu, očekávání, cíle a obavy. Navrhneme možné zlepšení a  zmapujeme konkurenci.

Více informací

Struktura

Vytvoříme návrh logické struktury webových stránek. Web musí být jednoduchý a splnit vytyčené cíle. Zákazníci na něm musí rychle nalézt, co potřebují. Jednoduchá orientace a přehlednost je pro nás prioritou.

Více informací

Wireframe

Neboli drátěný model je pro úspěšnou realizaci webových stránek klíčový. Díky návrhu wireframu získáte reálnou představu o tom, jak web bude vypadat, zda je funkční a reflektuje vytyčené požadavky. Slouží také jako jeden z hlavních podkladů pro grafický návrh.

Více informací

Grafika

V tomto kroku uvidíte, jak váš nový web bude v konečné fázi vypadat. Důraz klademe na moderní a funkční grafiku, která splňuje standardy přístupnosti. Každou grafiku pečlivě testujeme analytickými nástroji simulující například pohled uživatele.

Více informací

Kódování

Konečná fáze tvorby, Těšíte se na váš nový web? Z grafiky se stává webová stránka, kterou vyhledávače dokáží  přečíst. Výsledkem je responzivní web přizpůsobený pro všechna běžná zařízení, který si rozumí s vyhledávači i uživateli.

Více informací

Zaslat ukázku realizace v praxi

Další služby

Legislativní optimalizace webu

Nastavíme vaši webovou stránku tak, aby splňovala všechny aktuálně platné legislativní záležitosti a podmínky.

Získání zákazníků na web

Pomůžeme vám se zvýšením návštěvnosti webových stránek skrze marketingové kanály a nástroje.

Zvýšení prodejů 

Převedeme návštěvníky v platící zákazníky díky detailně zpracované cestě zákazníka a správné komunikaci benefitů vašich produktů nebo služeb.

Webová analytika

Vyhodnocování skrze GA4 (Google Analytics), napojení na GTM (Google Tag Manager) a správně nastavené události vám umožní vyhodnotit počet a chování zákazníků i ziskovost kampaní a jednotlivých nástrojů.

Reklamy na Google a Seznamu

Být vidět, když vás někdo hledá, řeší problém nebo má zájem o dané téma. To je klíčem pro úspěšný prodej a prezentaci firmy.

Reklamy na Meta (Facebook, Instagram)

Sociální sítě jsou trendem dnešní doby. Lidé zde tráví i několik hodin denně. Reklama na sociálních sítích vám umožní jim být nablízku.

Jsme vám partnerem

Celým procesem od výběru domény až po správu webové stránky vás provede zkušený webový konzultant. Pomůže vám správně web nastavit, získat více návštěvníků a poradí, jak návštěvníky přeměnit na platící zákazníky.  I po vytvoření webové stránky se vám budeme s maximální péčí věnovat, abyste byli spokojeni. Jsme tu pro vás po celé České Republice. Osobně i online.

Domluvit konzultaci

Zdeněk Wetter
Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů