Drobečková navigace

Úvod > Webové stránky > Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Od roku 2000 jsme spustili přes 4000 webů

Jsme zavedená firma s osvědčenými postupy a s 20 lety zkušeností, díky kterým s klienty budujeme vztah vzájemné důvěry. Znamená to také, že naše spolupráce s vámi přetrvá. Nemusíte se bát, že bychom ze dne na den přestali fungovat a nechali vás i s vaším webem na holičkách.

Naše reference Cena webových stránek

Odborná konzultace a jednoduchá objednávka

Nemáte úplně jasno v tom, co všechno by váš nový web měl umět nebo jak by měl vypadat? Nebo máte, ale nechcete dlouhé hodiny sedět a luštit, co vlastně objednat? S rozhodováním vám pomůže náš odborný konzultant, který přijede za vámi. Zakázku s vámi řeší osobně. V každém kraji republiky máme minimálně jedno zastoupení. Díky tomu budete jednat s konzultantem, který je Vám na dosah ruky. Vy můžete zůstat v pohodlí domova či kanceláře.

ZASLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

Proces výroby webu na zakázku

Tvorba každých webových stránek u nás probíhá na klíč. Chápeme, že nechcete mít na chlup stejný web jako konkurence nebo soused. Proto vám design i funkčnost ušijeme na míru. Ať už jste velká firma, podnikatel, škola, obec nebo třeba nezisková organizace, profesionální webové stránky zvládneme vyrobit úplně pro každého.

Od vás do začátku potřebujeme získat představu o výsledku a podklady (fotografie, texty, logo…). O zbytek se postaráme my, od návrhů webdesignu až po naplnění obsahem a spuštění webu do provozu. Vy průběžně schvalujete zásadní kroky, a tak si výrobu stránek udržujete pod kontrolou.

Snadná obsluha hotového webu

Ve chvíli, kdy jsou webové stránky hotové, je již jen na vás, co a jak často na nich budete publikovat. Potřebujete vyslat do světa novou aktualitu? Nahrát na stránky fotky z poslední akce? Přidat nové zboží do katalogu či vyvěsit nový dokument na elektronickou úřední desku? Díky našemu jednoduchému redakčnímu systému zvládne editaci webu opravdu každý.

Nejen web, ale úspěšný projekt

Potřebujete pomoci s tvorbou textů a profesionálními fotografiemi, nebo dodáte obsah sami? Přejete si pouze výrobu webu, nebo i jeho propagaci na internetu? Kromě samotné výroby webových stránek nabízíme i grafické službyprofesionální služby online marketingu, od copywritingu po správu reklamních kampaní. Vše kolem webových stránek tak můžete mít na jednom místě a od jednoho dodavatele.

Když si nevíte rady, zavolejte

Pokud se vyskytnou překážky, které budou nad vaše síly, můžete kdykoliv bezplatně kontaktovat náš helpdesk. Tam vám poradí nebo pomohou s běžnými provozními úpravami webových stránek. Podpora na telefonu a e-mailu funguje každý všední den od 8 do 17 hodin.

Chci nové webové stránky

Zašlete nám nezávaznou poptávku a domluvte si konzultaci s odborným konzultantem zdarma.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů