Drobečková navigace

Úvod > Webové stránky > Tvorba webových stránek > Tvorba webových stránek pro školy

Tvorba webových stránek pro školy

Tvorba webových stránek pro školy má několik pravidel, která pečlivě známe. Právě díky našemu přístupu se můžete spolehnout na kvalitní a výkonný web. Jsme jednička v tvorbě školních webových stránek.

Nezávazná poptávka

Lidskost

Odbornost

Inovace

header.png

Reference spokojených školVíce referencí

ACCONT consulting

Mateřská škola Ostrava - Petřkovice

"S průběhem zakázky jsem byla velmi spokojena. Oceňuji zejména profesionální přístup a bezproblémovou komunikaci. Veškerým našim požadavkům bylo vyhověno a webové stránky splnily naše očekávání. Můžu vřele doporučit. "

Navštívit

Pracovní oděvy HB

ZŠ a MŠ Suplíkovice

"Všichni zaměstnanci, se kterými jsem v průběhu realizace webových stránek měla možnost komunikovat, byli velmi ochotní. I při řešení banálních problémů a drobností mi vždy vyšli vstříc, nabídli okamžité řešení. Tým ANTEE bych rozhodně doporučila svým známým."

Navštívit

Pracovní oděvy HB

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická

"Se společností Antee spolupracujeme řadu let. Mají perfektní technickou podporu. Jejich reakční odezva je rychlá. Poslední redesign našich webových stránek proběhl k naší naprosté spokojenosti. Vše bylo předem pečlivě naplánováno do jednotlivých realizačních kroků."

Navštívit

Proces tvorby webu pro školy

Analýza

V prvním kroku zanalyzujeme váš web a zdroje propagace. Domluvíme se na následném procesu realizace či renovace webu a naplníme vaše představy.

Více informací

Struktura a wireframe

Vytvoříme návrh struktury vašeho webu. Ta by měla být jednoduchá, přehledná a obsahovat vše potřebné. Poté navážeme tvorbou wireframe, neboli drátěného modelu webu, který nám ukáže, jak bude web vypadat a slouží jako podklad pro grafiku.

Více informací

Grafika

Z drátěného modelu pak dostanete návrh grafiky, kde uvidíte svůj web doslova v jasnějších barvách. Vše je pečlivě testováno.

Více informací

Kódování

Konečná fáze tvorby, kdy výsledkem jsou plně funkční školní webové stránky včetně responzivního webu.

Více informací

Legislativní kontrola

Jsme si dobře vědomi všech legislativních náležitostí, které musí školní web splňovat a jejich ošetření je pro nás samozřejmostí.

Více informací

Zaslat ukázku realizace v praxi

Funkce, které každá škola ocení

Aktuality

Díky nim máte možnost jednoduše přidávat novinky na školní webové stránky, které se automaticky rozešlou studentům a rodičům

Kalendář akcí

Zajistí přehled všech akcí školy na jednom místě, jako jsou plesy, výlety, zájezdy, prázdniny apod.

Propojení školních systémů

Bez problémů vaše školní webové stránky připojíme k dalším systémům, jako jsou Bakalář, jídelní školní systémy a spoustu dalších

Digitální panely

Moderní informační a prezentační systém, který žákům, učitelům i veřejnosti pomůže nalézt potřebné informace. Dejte sbohem nástěnkám, ve kterých se nikdo nevyzná.

Katalog projektů propojený s aktualitami a fotogalerií

Děláte ve škole skvělé projekty, ale máte problém s jejich publicitou? Tak tato funkcionalita je přesně pro vás. Projekty můžete jednoduše třídit, propojit s aktualitami a doplnit o zajímavé fotografie, či loga partnerů. 

 

Katalog kontaktů

Přehledné zobrazení všech vašich kontaktů. Díky systému třídění a filtrování kontaktů naleznou uživatelé jednoduše ten správný kontakt

Další služby pro školy, bez kterých by to nešlo

Legislativní optimalizace webu

Při tvorbě webu pro školy je třeba brát v potaz platnou legislativu. Každá naše webová stránka splňuje požadavky na ochranu osobních údajů a je v souladu s platnými zákony. Jsme si dobře vědomi toho, že nedodržení právních požadavků může vést k vážným následkům.

Podpora helpdesku

Samozřejmostí je také podpora našeho helpdesku, který je tu vždy pro vás. Pokud si nevíte rady se školním webem a potřebujete pomoci, rádi vám pomůžeme a zodpovíme všechny vaše dotazy. Zakládáme si na tom, aby naši klienti byli vždy spokojeni.

Grafické služby

Osvěžte svoji vizuální komunikaci a buďte rozeznatelní mezi ostatními školami. Pomůžeme vám s grafickými návrhy, s designem, s tvorbou vizuálů, loga, letáků nebo propagačních materiálů. Sjednotíme vaši prezentaci a vytvoříme jednotný vizuální styl, který působí celistvě a profesionálně.

Konzultační činnost, využijte našich zkušeností

Máme bohaté zkušenosti a poskytujeme komplexní služby nejen v oblasti tvorby webových stránek. Dokážeme vám pomoci například s rezervačním systémem sportovišť, virtuální prohlídkou školy, marketingovou propagací či sociálními sítěmi.

Postup spolupráce

  1. Schůzka s konzultantem
  2. Vytvoření zadání a výběr funkcí webu
  3. Příprava podkladů
  1. Tvorba webové stránky
  2. Testování a kontrola
  3. Spuštění

Celý proces trvá přibližně 1-3 měsíce.

Pomůžeme

Individuální konzultace

Jestliže potřebujete vyřešit určité požadavky či zodpovědět konkrétní otázky, sjednáme si s vámi individuální konzultaci, kde vyřešíme vše, co je potřeba.

Domluvit konzultaci

Antee_konzultace.jpg
Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů