Drobečková navigace

Úvod > Online marketing > Copywriting - tvorba textů > Copywriting - tvorba textů - staré

Copywriting - tvorba textů - staré

Jakmile přijde návštěvník na váš web, máte jen několik málo vteřin na to ho zaujmout. Hezké fotografie či nápaditá grafika vám v tom jistě pomohou, ale o tom, zda návštěvník na webu setrvá, rozhoduje ve většině případů kvalita a poutavost textu. Obsah webu zkrátka musíte mít v obrovské konkurenci prvotřídní.

Dobře napsaný text poskytne uživateli komplexní odpovědi, zaujme či přesvědčí k nákupu. Navíc je kvalitní text a správné použití klíčových slov základem pro optimalizaci webových stránek pro vyhledávače.

DOMLUVIT SI KONZULTACI ZDARMA

Jak u nás tvoříme profesionální texty

  1. Nejprve s vámi vše detailně zkonzultujeme. Zeptáme se na filozofii vaší firmy, na váš produkt a jeho výhody, konkurenci a na hlavní cíle, kterých by měly texty na vašem webu dosáhnout.
  2. Aby měly webové stránky potenciál ve vyhledávání, je potřeba při tvorbě obsahu pracovat s klíčovými slovy. Použití správných klíčových slov na správných místech webu je základem úspěchu v internetových vyhledávačích. Za tímto účelem zpracujeme analýzu klíčových slov, navrhneme informační architekturu webu a provedeme důkladnou SEO analýzu.
  3. Před zveřejněním dostanete hotové texty vždy ke kontrole. Záleží nám na tom, abyste byli s výsledným obsahem stoprocentně spokojeni a byli si jisti tím, co komunikujete směrem ke svým zákazníkům.
Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů