Drobečková navigace

Úvod > O nás > Kariéra > Kariéra - team leader / architekt(ka)

Kariéra - team leader / architekt(ka)

Do menšího týmu vývojářů hledáme zkušeného a zodpovědného kolegu či kolegyni, který(á) po technické stránce povede vývoj zcela nové verze redakčního systému (CMS). Pro projekt nové verze CMS jsme otevřeni novým technologiím, zvažujeme přechod z PHP na Node.js. Současnou verzi našeho redakčního systému používají tisíce zákazníků a je už přibližně 10 let na trhu. Deploys děláme s důrazem na kvalitu a nikdy ne v pátek.

Místo výkonu práce: Praha 1, centrála ANTEE s.r.o.

Předpokládaná náplň práce

  • Porozumění současnému produktu
  • Výběr technologií pro projekt nové verze CMS
  • Komunikace s project managerem pro novou verzi CMS
  • Udávání směru vývoje
  • Programování, code reviews, deploys, ...

Očekáváme

  • SŠ vzdělání, VŠ technického směru výhodou
  • Znalost anglického jazyka na úrovni porozumění technické dokumentace
  • Zkušenosti s návrhem architektury systému
  • Minimálně 4 roky praxe v oboru
  • Znalost objektově orientovaného programování a návrhových vzorů
  • Pečlivost, samostatnost, schopnost vidět "big picture", ale také se umět zeptat - pomáháme si
  • Soft skills pro vedení vývojového týmu

Výhodou

  • Node.js
  • Full-stack zkušenosti
  • Předchozí zkušenosti s redakčními systémy

V současné době používáme

  • php 7.2
  • nette framework
  • Vue.js
  • composer
  • phpunit
  • MariaDB
  • GitLab
  • Docker
  • Elasticsearch

Nabízíme

  • Možnost spolupráce na HPP i IČO
  • V rámci HPP 5 týdnů dovolené a sickdays
  • Kanceláře v centru Prahy, minutu od stanice metra Náměstí Republiky
  • Vlastní pracovní místo v místnosti vývojového týmu (žádný openspace), služební notebook
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost home-office

Kontakt

Kromě CV, nebo odkazu na linkedin profil zašlete i odkaz na předchozí projekty, ideálně i na ukázky kódu na githubu na e-mail kariera@antee.cz nebo prostřednictvím formuláře níže.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů