Drobečková navigace

Úvod > Online marketing > SEO analýza

SEO analýza

Odhalte silné a slabé stránky vašeho webu

Chcete, aby se váš web zobrazoval na vyšších pozicích ve vyhledávání Googlu či Seznamu? Chcete svůj web optimalizovat, ale nevíte, jak na to? SEO analýza prověří vaše webové stránky, a to je první krok k úspěchu ve vyhledávačích. Zjistěte, kde děláte chyby a jak je napravit.

DOMLUVIT SI KONZULTACI ZDARMA

Naše SEO analýza má čtyři kroky

  1. Analýza klíčových slov – základní krok pro jakékoli SEO aktivity. Analýza klíčových slov odhalí, jaké výrazy lidé reálně používají, když vyhledávají váš produkt. S těmito slovy následně pracujeme při optimalizaci pro vyhledávače. V rámci analýzy kompletně přeměříme pozice vašeho webu pro nejdůležitější klíčová slova.
  2. Technický a obsahový audit webu – web nejsou jen texty, které jsou vidět. Zkontrolujeme, jestli mají vaše titulky a popisky stránek správný tvar a délku, jestli máte vhodně strukturované nadpisy či správně generujete soubor robots.txt a mapu stránek. Podíváme se, jestli vyhledávačům nebráníte v indexování a zda máte dostatečně prolinkovaný obsah. Ověříme, které stránky mají vyhledávače v indexu a kde má váš web rezervy.
  3. Revize informační architektury – zjistíme, zda je struktura webu postavena na vhodných klíčových slovech, a sestavíme pro vás návrh zlepšení. Prověříme také, jestli máte správně prolinkovaný obsah a odkazujete na podstránky webu.
  4. Srozumitelné vyhodnocení a doporučení – nebojte se odborných výrazů. SEO analýzu napíšeme srozumitelným jazykem a jasně popíšeme, kde jsou slabá místa webu. Vše s vámi rádi osobně probereme. Výstupy potom můžete předat svému webmasterovi nebo pokračovat ve spolupráci s námi.

Domluvte si konzultaci zdarma

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů