Drobečková navigace

Úvod > Vzdělávání > Blog > Webové stránky od ANTEE: Záruka kvality a úspěchu

Webové stránky od ANTEE: Záruka kvality a úspěchu97 %

Už více než 20 let jsme spolehlivým partnerem pro tvorbu webových stránek. Naším cílem je poskytovat profesionální služby a zajistit našim zákazníkům naprostou spokojenost. A to se nám opravdu daří.

Jsme hrdí, že celých 97% zákazníků vyjádřilo spokojenost s našimi službami. Přidejte se k nim i vy a získejte moderní a profesionální řešení webových stránek, které má úroveň.

Chci skvělý web od ANTEE

Zajímá vás, čím jsme si získali důvěru našich zákazníků a proč si stále častěji za své partnery v digitálním světě vybírají právě nás? Prohlédněte si webové stránky našich zákazníků, které vznikly v naší společnosti v nedávné době, a uvidíte sami.

Proč svěřit web nám?

Řešení od A do Z

Provedeme vás celým procesem od výběru domény, přes výběr nejvhodnější varianty webové stránky, až po grafiku, tvorbu textů a spuštění webové stránky. I po dokončení webu jsme vám stále k dispozici pro případné úpravy a aktualizace.

Řešení od A do Z

Individuální přístup

Po celou dobu tvorby webu se o vás postará jeden odborný konzultant, který pro vás vybere vždy nejlepší řešení s ohledem na vaše požadavky a potřeby. Vaše spokojenost je pro nás totiž prioritou č. 1.

Individuální přístup

Tým specialistů

V ANTEE pracují specialisté, kteří svým oborem žijí a věnují se mu na 100%. Proto si můžete být jisti, že každou část vašeho webu vytvoříme s maximálním nasazením a precizností.

Tým specialistů

Dostupnost

Náš tým působí po celé České republice. Online i osobně. Zkrátka děláme vše tak, aby to bylo efektivní a co nejpohodlnější především pro vás, naše zákazníky.

Dostupnost

Rychlý, moderní a designový web

Každý web s naší dílny je vyroben v souladu s nejnovějšími trendy webdesignu. Při tvorbě využíváme nejmodernějších nástrojů, díky nimž máte záruku, že každý web je technicky zcela funkční.

Rychlý, moderní a designový web

Legislativně správné webové stránky

Naše weby jsou nejen designově vytříbené. Zároveň splňují všechny zákonné povinnosti, které jsou povinným subjektům ukládány. Neustále pro vás sledujeme aktuální dění a spolupracujeme s profesionálními právníky.

Legislativně správné webové stránky

Snadné ovládání

Akceptujeme vaši potřebu flexibility, proto jsou naše stránky vytvořeny tak, abyste si veškeré obsahové úpravy zvládli udělat sami pomocí našeho redakčního systému. Jeho ovládání je snadné a intuitivní. Buďte si jisti, že se v něm zorientujete již při první návštěvě.

Snadné ovládání

Spolehlivý helpdesk

Chcete mít volné ruce a věnovat se naplno své práci? Pak můžete veškerou úpravu webu ponechat nám. Zavolejte nebo napište a náš helpdesk tým za vás vše obratem vyřeší. U nás nikdy nebudete na nic sami.

Spolehlivý helpdesk

Chci nové webové stránky

Prohlédněte si některé z webových stránek našich spokojených zákazníků a přečtěte si, co o nás napsali.

www.8zsmost.cz

www.8zsmost.cz

„Společnost Antee zvítězila v poptávkovém řízení na tvorbu našich nových stránek díky nejnižší ceně. Od počátku až do konce tvorby bylo jednání společnosti skvělé - neustále jsme si vylaďovali naše představy a možnosti, průběžně jsme byli informováni o tvorbě, každý krok byl předkládán k odsouhlasení. Migrace našich původních stránek bylo bezproblémová a ve velkém rozsahu, což nám usnadnilo mnoho práce. I výsledek je hodnocen ze strany veřejnosti velmi kladně, stránky jsou povedené graficky a zároveň přehledné, navíc díky Antee plníme požadavky zákona na web školy. Spolupráci se společností mohu vřele doporučit.”

Roman Ziegler, ředitel 8. základní školy Most

Zobrazit webové stránky

www.obecjirikov.cz

www.obecjirikov.cz

„Průběh zakázky vytvoření nového obecního webu byl naprosto plynulý. Dobrá a rychlá komunikace během celého procesu, profesionální přístup i práce vývojářů a celého týmu, pro které nic nebyl problém vyřešit. S výsledným webem jsme velmi spokojeni, přesně splnil naše představy a očekávání jak stran vzhledu, tak i funkcí.”

Martin Zatloukal, předseda finančního výboru obce Jiříkov

Zobrazit webové stránky

www.svjan.cz

www.svjan.cz

„Tým ANTEE mohu všem vřele doporučit. Spolupráce probíhala přesně tak, jak jsem očekávala. Nabízeli jste různé možnosti, návrhy, konzultace, rychlost zpracování veškerých našich požadavků.”

Božena Nedorostová, obec Svatý Jan pod Malší

Zobrazit webové stránky

www.melesy.cz

www.melesy.cz

„Profesionální přístup, velice solidní, vstřícné a tvůrčí jednání, vynikající komunikace. Partneři, se kterými jsme spolupracovali, byli na výši nejen profesně, ale také lidsky, což se projevilo velmi pozitivně v komunikaci.”

Marek Netolička, jednatel společnosti Městské lesy a zeleň, s. r. o.

Zobrazit webové stránky

www.zs.vyskytna.cz

www.zs.vyskytna.cz

„Tým ANTEE je skupina profesionálů, který umí zpracovat požadované podklady k poutavému produktu. Díky nim je web naší školy mnohem přívětivější jak pro návštěvníky stránek, tak i pro jejich obsluhu (zaměstnance školy).”

Antonín Vojáček, ředitel Základní školy ve Vyskytné

Zobrazit webové stránky

Přidejte se i vy k více než 4 000 spokojených zákazníků. Budeme vašimi partnery na cestě k dokonalému webu.

Chci si dohodnout bezplatnou konzultaci