Drobečková navigace

Úvod > Vzdělávání > Blog > Rok 2020 v ANTEE

Rok 2020 v ANTEERok 2020 v ANTEE byl dobrý. A ten příští bude ještě lepší

Letopočet 2020 bude pro nás všechny symbolizovat rok, který byl náročný. Leccos nás ale naučil. V ANTEE jsme se k výzvám postavili čelem. A protože koncem roku je vždy prostor na bilancování, sepsali jsme, co se nám podařilo, abychom měli motivaci v pozitivních změnách pokračovat i příští rok.

Automatizovali jsme, co se dalo

Jarní měsíce roku 2020 se ve všech firmách nesly ve znamení přechodu na domácí kanceláře. Stejně jako většina společností jsme se i my naučili pracovat z home-office, a to po většinu letošního roku. Zvládli jsme to bez škobrtnutí díky vysokému nasazení lidí v našem týmu a také díky elektronizaci a automatizaci.

  • Zaměřili jsme se na automatizaci procesů uvnitř firmy, aby se kolegové mohli věnovat vylepšování služeb a produktů namísto vypisování excelových tabulek.
  • Vypustili jsme všechny nepotřebné papírové dokumenty. Příští rok už proto budeme rozesílat jen elektronické faktury a tím ulehčíme i vám.
  • Ruku v ruce s tím jde také elektronický podpis u objednávek.
  • Plně jsme se napojili i na našeho registrátora domén, což umožní automatické prodlužování a registraci domén. S tímto ohledem od nás budete nově dostávat fakturu na doménu mimo ostatní služby.

Zlepšili jsme služby pro vás

Na prvním místě pro nás v roce 2020 – stejně jako loni – byla vaše spokojenost. Uvědomovali jsme si, že jste zavaleni jinými starostmi a výzvami, a tak jsme se rádi postarali o vaše internetové služby.

  • Zapracovali jsme na posílení kapacity našich serverů.
  • Vylepšili jsme dostupnost technické podpory, když jsme zavedli elektronickou ústřednu, takže už nemusíte čekat na spojení s operátorem.
  • S ohledem na náročnou dobu jsme zavedli i víkendové služby. Informace o aktuálním dění ve vaší obci, městě či provozovně jste tak mohli publikovat i přes naší technickou podporu každý den v týdnu.
  • Předávali jsme vám naše zkušenosti prostřednictvím webinářů zdarma.
  • Nabídli jsme vám, s ohledem na situaci, zdarma i některé moduly (třeba e-shop a SMS zprávy).

Rozšiřovali jsme zastoupení v ČR

Ač jsme se s vámi letos s ohledem na okolnosti nemohli potkávat tak často, jak bychom chtěli, pracovali jsme na stabilizaci a rozšiřování zastoupení po celé České republice. Chceme s vámi totiž být v co možná nejužším osobním kontaktu.

Proto jsme v týmu přivítali nové kolegy, zatímco s jinými jsme se rozloučili. Pokud vám můžeme s čímkoliv pomoci, neváhejte se na naše kolegy v regionech obrátit. Rádi vám vyjdou vstříc.

Jak vidíme rok 2021

Každý z nás teď hledí do roku 2021 s nadějí. Co nás ale ve skutečnosti čeká? Po zkušenostech, která nám přinesl rok 2020, si netroufneme cokoli predikovat. Co vám však můžeme slíbit, je kvalita produktů a služeb, které pro vás nadále vylepšujeme.

Automatizací jsme si hodně věcí usnadnili, a tak příští rok zasvětíme inovacím, rozvoji a vylepšování. O všech novinkách vám dáme včas vědět prostřednictvím newsletteru. Pokud ho od nás nedostáváte, napište si o něj, rádi vám ho zašleme.

S úderem nového roku také rozběhneme informační seriál o tom, jaké naše nové služby, produkty a novinky můžete využívat. Už teď vám můžeme prozradit, že se můžete těšit na kompletně přepracované vyhledávání, bezpečnostní hlavičky, plně responzivní přístup k e-mailům, SEO vylepšení a spoustu dalších novinek.

Pevně věříme, že rok 2021 bude pro nás všechny klidnější než rok, který právě končí.

Děkujeme vám za přízeň v roce 2020 a přejeme vám klidné prožití vánočních svátků.

A hlavně – zůstaňte zdraví.

PF 2021