Drobečková navigace

Úvod > Nepoužívané stránky > Redesign - prosinec 2022 - staré stránky > Základní web

Základní web

Hledáte někoho, kdo vám vytvoří funkční web, ale nevíte koho vybrat? Vytvořili jsme přes 4 000 webů, poradíme si i s tím vaším.

Chcete, aby váš web vypadal profesionálně, splňoval všechny technické požadavky i zákonné podmínky a zároveň jste si mohli drobné úpravy řešit sami? Pak jste na správném místě.

Jak naše práce vypadá?

Základní web

S čím můžete v ceně webu počítat?

Rozsah kolem 5 podstránek

Grafika dle přání

Jednoduchá obsluha webu

Web se bude dobře zobrazovat i na mobilu

Vyřešené zákonné povinnosti webu

Zabezpečení webu

Statistiky návštěvnosti

Zákaznická podpora v ceně

Cenové rozsahy webů: 30 000 - 68 000 Kč

4 000

realizovaných webů

22

let na trhu

60+

specialistů k dispozici

Proces výroby webu na míru

Tvorba každých webových stránek u nás probíhá na klíč. Chápeme, že nechcete mít na chlup stejný web jako konkurence nebo soused. Proto vám design i funkčnost ušijeme na míru. Ať už jste velká firma, podnikatel, škola, obec nebo třeba nezisková organizace, profesionální webové stránky zvládneme vyrobit úplně pro každého.

Od vás do začátku potřebujeme získat představu o výsledku a podklady (fotografie, texty, logo…). O zbytek se postaráme my, od návrhů webdesignu až po naplnění obsahem a spuštění webu do provozu. Vy průběžně schvalujete zásadní kroky, a tak si výrobu stránek udržujete pod kontrolou.

Nenecháme vás v tom

Nemáte úplně jasno v tom, co všechno by váš nový web měl umět nebo jak by měl vypadat? Nebo máte, ale nechcete dlouhé hodiny sedět a luštit, co vlastně objednat? S rozhodováním vám pomůže náš odborný konzultant, který přijede za vámi. V každém kraji republiky máme minimálně jedno zastoupení. Díky tomu můžete jednat s konzultantem z pohodlí vašeho domova či kanceláře.

Nezávazná poptávka

Nenecháme vás v tom
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů