HOTLINE+420 606 230 000 Přihlášení do IPO Webmail
Drobečková navigace

Úvod > Webové stránky

Webové stránky

TVOŘÍME VÝKONNÉ A ÚSPĚŠNÉ WEBY

Chtěli byste nový web, který posune vaše podnikání dál, ale nevíte, jak na něj? Ztrácíte se v rozmanité nabídce mnoha firem? Nejste si jistí, zda dodavatel dodrží všechny moderní postupy potřebné pro maximální výkon webu?

S námi mít strach nemusíte. Vyrábíme profesionální webové stránky, s nimiž firmy rostou. Od roku 2000 jsme vytvořili již více než 4 000 úspěšných webových prezentací. Jsme připraveni vytvořit i váš web – od grafického návrhu přes kódování a naplnění obsahem až po zajištění hostingu a spuštění webu do provozu. Všechny starosti s tvorbou webu můžete nechat na nás a vám tak zbyde více času na vaše podnikání.

Potřebujete pomoci také s tvorbou obsahu či s propagací webu na internetu? Buďte bez obav, nabízíme také komplexní služby online marketingu.

O VÁŠ WEB SE POSTARÁME KOMPLETNĚ

Tvorba webových stránek

Weby tvoříme podle nejnovějších trendů webdesignu a s ohledem na snadné používání. Cestou za novými stránkami vás provede náš konzultant, který zodpoví všechny dotazy.

Zjistit více

Správa webu

Předáním webu pro nás práce nekončí. Budeme se o vaše webové stránky starat, aby byly vždy v perfektní kondici a zohledňovaly aktuální trendy.

Zjistit více

Hosting a webmail

Zajistíme vašemu webu hosting a vytvoříme pro vás i firemní e-mailové schránky.

Zjistit více

Online marketing

Pomůžeme vám dostat váš web na přední příčky ve vyhledávačích. Váš web nezapadne a bude plně připravený na komplexní propagaci v internetovém prostředí.

Zjistit více

Proč svěřit nový web ANTEE?

  • Weby vytváříme moderními postupy, takže jsou připravené na výkon.
  • Postaráme se o bezpečnost webových stránek.
  • Zaregistrujeme pro vás doménu a zařídíme webhosting.
  • Máme vlastní redakční systém IPO, s nímž jsou správa i úpravy webu hračka.
  • Náš odborný konzultant s vámi probere ideální řešení i jakékoli dotazy. Konzultant navíc přijede za vámi, vy nikam nemusíte.
  • K hotovému webu získáte zákaznickou podporu.
  • Pomůžeme vám také se SEO, obsahem webu a PPC reklamou.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů