HOTLINE+420 606 230 000 Přihlášení do IPO Webmail
Drobečková navigace

Hlavní stránka > Služby > Web pro města, obce a mikroregiony

Web pro města, obce a mikroregiony

"Kvalitně připravenými obecními stránkami nejen splníte svou legislativní povinnost, navíc podpoříte turistický ruch a drobné podnikatele v obci."

Jaké informace má dobrý obecní web obsahovat?

 • Povinně zveřejňované informace - úřední deska, registr oznámení, e-podatelna, či veřejné zakázky to vše jsou u nás standardní moduly.
 • Základní informace o obci - členové obecního zastupitelstva, demografické údaje, geografické údaje, správní začlenění obce, aj.
 • Představení místních spolků (SDH, myslivost, aj.), škol a školek, či drobných podnikatelů.
 • Sekci zaměřenou na turistiku, nebo akce v okolí - pomocí modulů turistika.cz, či akce.cz lze snadno obohatit obsah webových stránek a tím přilákat návštěvníky na pořádané akce, či turisticky lákavá místa.
 • Možnost založení webových stránek zdarma pro Vaše občany.
 • Všechny nové weby připravujeme v souladu s GDPR

Co všechno pro Vás zajistíme?

 • Příprava obsahu webových stránek - dáme pozor na to, aby Vaše stránky obsahovaly povinně zveřejňované informace.
 • Naučíme Vás, jak upravovat stránky v našem redakčním systému IPO.
 • Aktualizace obsahu webových stránek.
 • Registraci a správu domény (např. www.vase-obec.cz).
 • Emaily na doméně (např. starosta@vase-obec.cz).
 • Rozšíření stránek - modul kalendář akcí, modul redaktoři, jazykové mutace, mapa obce na Geoportálu.

Nabízíme stabilní zázemí

 • Webové stránky spravujeme v současnosti více než 900 obcím, městysům a městům po celé České republice.
 • Náš redakční systém IPO provozujeme na vlastním serveru, odpadá Vám tak starost se zařizováním webhostingu.
 • Pravidelně zálohujeme webové stránky i emailové schránky, které pro Vás provozujeme.
 • Spravujeme a registrujeme domény.
 • Naše zákaznická podpora je Vám zdarma k dispozici každý pracovní den od 8h do 17h.

Rozšíření obsahu díky našim partnerům

Spolupracujeme s několika portály, díky kterým můžeme na Vašich stránkách nabídnout zobrazení dalšího zajímavého obsahu.
V současné době to jsou pro obce, města a mikroregiony především:

Ohlasy zákazníků

MestoLiban.cz

Dobrý den, chtěla bych poděkovat Vaší firmě, jmenovitě Mgr. Ivanu Vovkovi, za redesign našich webových stránek www.mestoliban.cz. Stránky od Vaší firmy jsme měli již od roku 2004, ale již bylo potřeba je zaktualizovat, hlavně, co se týká legislativy a nových modulů. Nyní máme za dobrou cenu téměř nové webové stránky. V měsíci květnu byl náš úřad kontrolován Ministerstvem vnitra ČR a mimo jiné byly kontrolovány i povinně zveřejňované informace na webu - vše bylo v pořádku a dle právních předpisů. Kontrolorům se líbily naše stránky i z pohledu vzhledu a dalších informací. Velmi dobře a jednoduše se pracuje i v redakčním systému IPO. Ještě jednou moc děkuji a těším se další spolupráci.

Vladimíra Klárová, tajemnice města Libáň

 

Lhotarapotina.eu

"Musím hodnotit jen v superlativech. Při grafické přípravě, kdy bylo velmi promptně reagováno na přípomínky a přes několik pracovních návrhů jsme se dopracovali k finální verzi. Ta je zatím všemi hodnocena jako mimořádně zdařilá. Nejvíce je oceňována vydařená barevnost a čistota úvodní stránky, tzn. že množství textu není rušivé. Uživatelé si pochvalují i přehlednost jednotlivých kategorií. Nezbývá mi tedy, než za dobrou práci ještě jednou poděkovat."

Ing. Michal Sedlák, starosta obce Lhota Rapotina

 

Nfzo.cz

"Chtěl bych vyjádřit poděkování jménem Nadačního fondu západočeských olympioniků firmě ANTEE s.r.o., především panu P.Němečkovi, za perfektní nejen profesionální, ale i lidský přístup od samého počátku založení našich webových stránek. Jako neziskové organizaci, která si troufla vést vlastními lidskými zdroji (ve vedení jsou senioři) svoje stránky, nám vždy velice ochotně pomáhal a spolupracoval i na zrodu našeho loga a našeho hlavičkového dopisu. Stránky jsme založili v 06/2011 a při jejich doplňování při frekvenci ca 5x/rok nám vždy bezodkladně pomohl."

Vladimír Jarý, předseda správní rady

Letnidum.cz

"Chtěl bych touto cestou poděkovat společnosti Antee, s.r.o. za nové webové stránky. Spoluprací s firmou Antee nejen uspoříme ročně nemalé výdaje, navíc jsou nové webové stránky přehlednější a redakční systém IPO mnohem jednodušší a intuitivnější na používání, než na co jsme byli zvyklí."

Mgr. Cyril Zákora, ředitel Letního domu

 

 

Vybrané reference

Reference - obec Konecchlumí Reference - obec Mladějovice Obecní reference - Obec Pašovice Reference - Doudleby nad Orlicí

Další reference

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.