HOTLINE+420 606 230 000 Přihlášení do IPO
Drobečková navigace

Hlavní stránka > Reference II. > Obec Lhota Rapotina

Obec Lhota Rapotina

reference-csp.jpg

Historie obce je velmi rozmanitá a první listinná zpráva o obci je z roku 1364, kdy Oldřich z Boskovic prodal dvůr ve Lhotě Rapotině Bertlémovi ze Lhoty Rapotiny. V roce 1385  V dalších letech a staletích se měnili páni nad Lhotou Rapotinou, nebo jak se ve 14. a 15. stol. Říkalo obci „Lhota při potoku Bělá“.

K tomuto účelu se naše společnost zaměřila na tvorbu webu, který bude uživatelsky přívětivý, bude návštěvníkům nabízet přehlednost informací, jasně danou strukturu a bude nabízet dostatek důvodů k tomu, aby se občané či návštěvníci města rádi vraceli na městský web.

Přejít na stránky

Ohlas zákazníka

Musím hodnotit jen v superlativech.

Při grafické přípravě, kdy bylo velmi promptně reagováno na připomínky a přes několik pracovních návrhů jsme se dopracovali k finální verzi. Ta je zatím všemi hodnocena jako mimořádně zdařilá. Nejvíce je oceňována vydařená barevnost a čistota úvodní stránky, tzn. že množství textu není rušivé. Uživatelé si pochvalují i přehlednost jednotlivých kategorií.

Nezbývá mi tedy, než za dobrou práci ještě jednou poděkovat.

S veškerou úctou.
Ing. Michal Sedlák

starosta

Použité technologie a moduly

K použitým technologiím patří programovací jazyk HTML a PHP, databázový systém MySQL, CSS kaskádové styly. K editaci slouží vlastní redakční systém IPO. Pro webové stránky jsou připravené individuální moduly, jako např. novinky s rozesílám aktualit na zaregistrované emaily a RSS , modul úřední desky s možností třídění a filtrování jednotlivých dokumentů, fulltextové vyhledávání pro snadné vyhledání důležité informace, zvětšení písma, modul pro svátky v roce, elektronickou podatelnu pr ozasílání dokumentů přímo na obecní úřad.

Poskytované služby

  • legislativně optimalizovaný web pro obce a města
  • moduly: aktuality, úřední deska, akce.cz, turistika.cz, fulltextové vyhledávání, svátky, zvětšení písma, elektronická podatelna
  • pravidelné aktualizace redakčního systému IPO
  • zálohování webu, technická pomoc při řešení problémů
  • servis a pravidelný dohled nad webovými stránkami

 


Máte zájem o obchodně úspěšný web, e-shop
nebo firemní grafiku?

Napište nám