HOTLINE+420 606 230 000 Přihlášení do IPO
Drobečková navigace

Hlavní stránka > Reference II. > Obec Kyselka

Obec Kyselka

reference-csp.jpg

Obec Kyselka je proslavena svou historií. První zmínku o takzvané Bukové kyselce najdeme ve druhém vydání balnelogického spisu Dr. W. Payera z roku 1522. Kolem roku 1790 byla Buková kyselka již všeobecně známa a její voda byla nepravidelně stáčena a rozesílána v kameninových lahvích.

Při tvorbě webu, který bude obsahovat velké množství informací ohledně památek a zajímavých turistických cílů, jsme se zaměřili právě na to, aby návštěvník stránek měl dostatečný přehled, jaké turistické zajímavosti jsou v okolí obce. Požadavkem našeho klienta bylo, aby web uživatelsky přívětivý, bude návštěvníkům nabízet přehlednost informací, jasně danou strukturu a bude nabízet dostatek důvodů k tomu, aby se občané či návštěvníci obce rádi vraceli na obecní web. Požadavkem klienta bylo také to, aby redakční systém umožnil editaci obsahu v co nejjednodušší formě. To mu umožní redakční systém IPO.

Přejít na stránky

Použité technologie a moduly

K použitým technologiím patří programovací jazyky HTML a PHP, databázový systém MySQL, CSS kaskádové styly. K editaci slouží vlastní redakční systém IPO. Pro webové stránky jsou připravené individuální moduly, jako např. novinky s rozesílám aktualit na zaregistrované emaily a RSS , modul úřední desky s možností třídění a filtrování jednotlivých dokumentů, fulltextové vyhledávání pro snadné vyhledání důležité informace. počasí s aktuální informací o teplotě a externě vložený kód pro překlad stránek Fyzické osoby a neziskové společnosti si mohou založit na doméně obce svou vlastní webovou prezentaci - Web Patriot.

Poskytované služby

  • legislativně optimalizovaný web pro obce
  • moduly: aktuality, úřední deska, akce.cz, turistika.cz, fulltextové vyhledávání, Web Patriot
  • pravidelné aktualizace redakčního systému IPO
  • zálohování webu, technická pomoc při řešení problémů
  • servis a pravidelný dohled nad webovými stránkami

 


Máte zájem o obchodně úspěšný web, e-shop
nebo firemní grafiku?

Napište nám