HOTLINE+420 606 230 000 Přihlášení do IPO
Drobečková navigace

Hlavní stránka > Reference II. > Obec Čermná ve Slezsku

Obec Čermná ve Slezsku

reference-csp.jpg

Ministerstvo kultury jako příslušný orgán státní správy na úseku státní památkové péče prohlásilo kostel sv. Markéty, litinový kříž s kamenným podstavcem a pozemek hřbitova v Obci Čermná ve Slezsku za kulturní památku rozhodnutím ze dne 30.1.2007. Další kulturní památkou v obci je socha sv. Jana Nepomuckého. Obec je součástí Venkovského mikroregionu Moravice.

Naše společnost se zaměřila na tvorbu webu, který bude uživatelsky přívětivý, bude návštěvníkům nabízet přehlednost informací, jasně danou strukturu a bude nabízet dostatek důvodů k tomu, aby se občané či návštěvníci obce rádi vraceli na obecní web.

Přejít na stránky

Použité technologie a moduly

K použitým technologiím patří programovací jazyk HTML a PHP, databázový systém MySQL, CSS kaskádové styly. K editaci slouží vlastní redakční systém IPO. Pro webové stránky jsou připravené individuální moduly, jako např. novinky s rozesílám aktualit na zaregistrované emaily a RSS , modul úřední desky s možností třídění a filtrování jednotlivých dokumentů, moduly akce.cz a turistika.cz napojené na portály, modul pro zvětšení písma, obecní stránky také využívají modul pro rozesílání SMS zpráv a v neposlední řadě fulltextové vyhledávání pro snadné vyhledání důležité informace. Fyzické osoby a neziskové společnosti si mohou založit na doméně obce svou vlastní webovou prezentaci - Web Patriot.

Poskytované služby

  • legislativně optimalizovaný web pro obce
  • moduly: aktuality, úřední deska, akce.cz, turistika.cz, fulltextové vyhledávání, zvětšení písma, SMS infokanál, Web Patriot
  • pravidelné aktualizace redakčního systému IPO
  • zálohování webu, technická pomoc při řešení problémů
  • servis a pravidelný dohled nad webovými stránkami

 


Máte zájem o obchodně úspěšný web, e-shop
nebo firemní grafiku?

Napište nám