HOTLINE+420 606 230 000 Přihlášení do IPO Webmail
Drobečková navigace

Hlavní stránka > Aktuální nabídka > Letní akce!

Letní akce!


Responzivní designV průběhu léta máte jedinečnou možnost vyzkoušet sílu a obrovské možnosti internetových stránek. Připravili jsme pro Vás řadu komplexních služeb, jejichž výsledky Vám přinesou moderní, atraktivní a hlavně úspěšný web.

Provádíme kompletní i dílčí grafické úpravy webů, zavádění responzivního zobrazení (přizpůsobení pro mobilní zařízení), optimalizace pro vyhledávače, návrhy a realizace internetových reklamních kampaní, rozšíření originálního obsahu, školení pro redakční systém IPO a mnoho dalších služeb.

Redesign webu

Vaše stránky jsou již zastaralé a neatraktivní? Řešením je grafický redesign. Dle Vašich individuálních požadavků na podobu webu vytvoříme několik verzí možného řešení, ze kterých si vyberete tu pro Vás nejpřitažlivější. V ceně jsou také úpravy a dodělávky dle Vašich přání a nápadů. Upravíme stránky tak, že budou přehledné a příjemné na pohled.

Přejděte na responzivní web

Víte, že přizpůsobení webu mobilním zařízením (tzv. responzivní web design) je od dubna 2015 důležitým faktorem při vyhodnocení stránek internetovými vyhledávači? Vaši webovou prezentaci dokážeme přizpůsobit pro hladké zobrazení na mobilních telefonech, tabletech a dalších zařízeních. Díky našemu know-how a technickému zázemí pro Vás připravíme řešení na míru již za pár tisíc! Prohlédněte si řešení námi realizovaných zakázek.

Internetový marketing

Chcete Vaše stránky přeměnit na dynamický, obchodně úspěšný web? Pomůže Vám náš tým online marketingu. Zpracujeme pro Vás kompletní rozbor stránek, provedeme analýzu nejdůležitějších výrazů Vašeho oboru pro internetové vyhledávače (Google, Seznam…), stanovíme doporučení na úpravy a změny ve stránkách, navrhneme, připravíme a realizujeme internetové reklamní kampaně a na závěr pro Vás připravíme kompletní zprávu o účinnosti marketingové strategie. Reklama na internetu je efektivní a cenově dostupnou propagací pro každého!

Redakční systém IPO, ve kterém internetové prezentace tvoříme, vyvíjíme již od roku 2001 a v současné době naše portfolio přesáhlo hranici 4 000 zákazníků. V počtu stálých zákazníků jsme jednička v České republice a děláme vše pro to, aby všichni naši klienti byli s našimi službami opravdu spokojení.

 

Máte dotaz, chcete nezávaznou schůzku?

případně volejte 739 444 953, nebo pište jihlava@antee.cz.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.