HOTLINE+420 606 230 000 Přihlášení do IPO
Drobečková navigace

Hlavní stránka > Kariéra > Kariéra - výroba webových stránek

Kariéra - výroba webových stránek

Výroba webových stránek

Místo výkonu práce: Praha, centrála ANTEE s.r.o.
Typ spolupráce: dlouhodobá brigáda

Požadujeme:

  • Pozice je vhodná výhradně pro studenty VŠ
  • Velmi dobrou znalost českého jazyka
  • Pokročilou znalost práce na PC, orientace v problematice IT
  • Alespoň základní znalost HTML, CSS
  • Dobrou znalost OS Windows, MS Office, Internet, SW
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, logické a analytické myšlení, zákaznickou orientaci
  • Spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, proaktivní přístup k řešení problémů

Nabízíme

  • Možnost spolupráce na DPP, VPP
  • Zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Firemní vzdělávací systém
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Po zaškolení možnost práce z domova (home office)
  • Mladý pracovní kolektiv
  • Při plnění požadavků rychlý kariérní posun

Pracovní náplň

  • Vytváření webových stránek v rámci systému IPO
  • Plnění webových stránek obsahem
  • Příprava webových stránek pro nasazení grafiky
  • Samostatné řešení hlášených problémů, práce v týmu
  • Spolupráce s ostatními pracovníky společnosti
  • Návrhy řešení webových stránek, tvorba wireframe, testování
  • Vzdělávání v rámci systému a technologií tvorby webových stránek

Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře