HOTLINE+420 606 230 000 Přihlášení do IPO
Drobečková navigace

Hlavní stránka > Kontakt > Kariéra > Kariera-Helpdesk

Pracovník technické podpory

Místo výkonu práce: Praha, centrála ANTEE s.r.o.
Typ spolupráce: dlouhodobá brigáda

Požadujeme:

  • Pozice je vhodná výhradně pro studenty VŠ
  • Velmi dobrou znalost českého jazyka
  • Pokročilou znalost práce na PC, orientace v problematice IT
  • Alespoň základní znalost HTML, CSS či DNS
  • Dobrou znalost OS Windows, MS Office, Internet, HW, SW
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, logické a analytické myšlení, zákaznickou orientaci
  • Spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, proaktivní přístup k řešení problémů

Nabízíme

  • Možnost spolupráce na DPP, VPP
  • Zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Firemní vzdělávací systém
  • Flexibilní pracovní dobu

Pracovní náplň

  • Poskytování podpory koncovým uživatelům prostřednictvím telefonu/emailu
  • Samostatné řešení hlášených problémů, práce v týmu
  • Spolupráce s ostatními pracovníky společnosti
  • Správa a tvorba webových stránek
  • Evidence řešených problémů

Kontakt