HOTLINE+420 606 230 000 Přihlášení do IPO Webmail
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Kariéra > Kariéra - junior kodér / kontrola kvality

Kariéra - junior kodér / kontrola kvality

Místo výkonu práce: Praha, centrála ANTEE s.r.o.

Požadujeme:
  • Vzdělání středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Pokročilá znalost HTML a CSS
  • Základní znalost JavaScript nebo jQuery
  • Základní znalost práce v Adobe Photoshop nebo Gimp
  • Zkušenosti s kódováním webů dle grafického návrhu
Nabízíme:
  • Spolupráci na ŽL
  • Firemní vzdělávací systém
  • Práce z domova
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí dynamicky rozvíjející se společnosti, kancelář v centru Prahy
  • Zajímavé platové ohodnocení s bonusy dle odvedené práce
  • Práci v mladém a příjemném kolektivu
Pracovní náplň:
  • Kontrola nakódovaných webových stránek
  • kódování webových stránek dle připraveného grafického návrhu
Kontakt
  • Svůj strukturovaný životopis a ukázku Vaší práce (odkaz na portfolio, ...) nám zašlete na email: kariera@antee.cz

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.