HOTLINE+420 606 230 000 Přihlášení do IPO
Drobečková navigace

Hlavní stránka > Kontakt > Kariéra > Kariera-Grafik

Grafik / kontrola kvality

Místo výkonu práce: Praha, centrála ANTEE s.r.o.

Požadujeme:
  • Vzdělání středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Orientace na moderní trendy
  • Praxe v programech Adobe Photoshop a Illustrator, ostatní grafické programy výhodou
  • Zkušenosti s tvorbou grafiky pro web
  • Základní znalosti HTML a CSS, JavaScript výhodou.
Nabízíme:
  • Spolupráci na ŽL
  • Firemní vzdělávací systém
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí dynamicky rozvíjející se společnosti, kancelář v centru Prahy
  • Zajímavé platové ohodnocení s bonusy dle odvedené práce
  • Práci v mladém a příjemném kolektivu
Pracovní náplň:
  • Tvorba grafických podkladů webových stránek
  • Kreativní grafika reklamních bannerů
  • Tvorba vizitek, katalogových listů
  • Kontrola kvality webových stránek
Kontakt
  • Svůj strukturovaný životopis a ukázku Vaší práce (odkaz na portfolio, ...) nám zašlete na email: obchod@antee.cz