Drobečková navigace

Úvod > Vzdělávání > Blog

Blog


Změny v modifikátoru volné shody

shoda

Možná jste již v Google Ads zaznamenali avizované změny u modifikátoru volné shody. Část změn proběhla již v únoru a od července nebudou v Ads dostupná slova s modifikátorem volné shody. Čeho přesně se změny týkají?

Více

Autor: Roman Španiel Publikováno 15. 6. 2021 16:53

Page Experience – nový algoritmus od Google

page experience

Ve světě internetových vyhledávačů se v posledních měsících čím dál více skloňuje jedno téma – nový Google algoritmus s názvem Page Experience. Proč se algoritmus týká také vašeho webu a proč se na něj připravit?

Více

Autor: Michal Štochl Publikováno 15. 4. 2021 12:06

Jak na on-line marketing v době koronaviru

on-line marketing_koronavirus

Prakticky každé podnikatelské prostředí zasáhla současná koronavirová krize. Jak se rychle adaptovat, než se koronavirus přežene, kde rozpočty přiškrtit a kam naopak investovat? S tím vám poradíme v tomto článku.

Více

Autor: Michal Štochl Publikováno 31. 3. 2020 10:14

Mobile-first indexing – hodnocení dle mobilní verze webu

mobile-first indexing

Mobile-first indexing je způsob indexace webů využívaným Googlem od května 2019, kdy vyhledávač hodnotí stránky podle jejich mobilní verze.

Více

Autor: Michal Štochl Publikováno 9. 10. 2019 14:35

Základy SEO: Popisek stránky

seo

Popisek stránky je část kódu, který se vkládá do hlavičky html dokumentu. Je důležitý především kvůli zobrazení ve výsledcích vyhledávání. Ty se skládají z několika částí a jednou z nich je šedý popisný text stránky, který se nejčastěji přejímá právě z popisku stránky.

Více

Autor: Michal Štochl Publikováno 26. 2. 2019 12:35

Základy SEO: Titulek stránky

seo

Když tvoříte webovou stránku, měli byste se kromě hlavního obsahu zaměřit i na vybrané technické prvky. Ty mají výrazný vliv na úspěšnost webu ve vyhledávačích. Jedním z nejdůležitějších je titulek stránky - html tag <title>.

Více

Autor: Michal Štochl Publikováno 11. 2. 2019 13:07