Drobečková navigace

Úvod > Vzdělávání > Blog > Případová studie - Garnataurus s.r.o.

Případová studie - Garnataurus s.r.o.01 Cíle spolupráce

Společnost Garnataurus s.r.o. v roce 2019 oslovila Antee s přáním vytvořit nový funkční web, který by splňoval všechny potřeby moderního webu a byl vytvořen v krátkém čase, za velmi nízké náklady. Díky flexibilitě, ochotě a porozumění zaměstnanců Antee, byl vytvořen web v rekordním čase a to během 11 dnů s následnými minimálními úpravami. 

Od roku 2021 byla navíc vytvořena poměrně úzká spolupráce, jejíž hlavním cílem bylo navýšení návštěvnosti webu a zvýšení povědomí o areálu a jeho zaplnění, poskytovaných službách, jako např. pořádání letních dětských táborů, kompletního zajištění svateb, vytváření programů pro školní pobytové akce, lanové aktivity aj.

02 Implementace změn

Během implementace změn v roce 2021 jsme se zaměřili na:

  • úpravu funkčního webu
  • tvorbu podstránek o táborech pro zvýšení povědomí o nich
  • sepsání textů pro nově vzniklé stránky
  • úpravu meta popisků v rámci celého webu
  • úpravu firemních zápisů pro zvýšení povědomí o areálu;
  • externí články pro zisk zpětných odkazů s využitím klíčových slov
  • správu PPC kampaní pro zvýšení povědomí o klientovi a zvýšení návštěvnosti webu
Případová studiue[1] (1).jpg

03 Výsledky a závěr

Celý web jsme vytvořili během 11 dní. Web se každý rok těší čím dál větší návštěvnosti, která vzrostla o 118%.

Díky PPC reklamám a funkčnímu online marketingu vzrostly každoročně poptávky, díky nimž je areál je každou sezónu plnější, v roce 2022 byly tábory zaplněné ze 70%, v roce 2023 téměř ze 100%.

Od 1.1.2022 web zaznamenal celkem 658 konverzí v podobě odeslaného formuláře nebo kliknutí na e-mail, což je průměrně 33 konverzí za měsíc.

 

Garnataurus_statistika.jpg
Antee icon.png

“V těžké době podnikání, „v době Covidu“ si nás Antee vzalo pod křídla. Ukázalo lidskou tvář, kdy v rámci podnikání šlo o více než výdělek. O důvěru, rozvoj a podporu, což v tu dobu bylo, jako pohlazení anděla.  

Díky jejich přístupu jsme Antee věrni a důvěřujeme zaměstnancům. Věříme, že si pro nás i naše klienty přejí jen to nejlepší možné řešení, které dává smysl. Díky profesionálnímu přístupu projektové manažerky vzrostly obchodní příležitosti a areál Garnataurus má možnost se rozvíjet, na břehu řeky Sázavy, rychleji, zábavněji a kvalitněji.

Garnataurus s.r.o.

Garnataurus_logo.jpg

Rekreační areál Garnataurus nabízí svým klientům zejména tábory pro děti, školy v přírodě, adaptační kurzy, ale také soustředění, svatby a lanové aktivity. Areál dokáže pojmout až 195 osob a nabídnout jim sportovní vyžití (velká sportovní hala, fotbalové hřiště, horolezecké stěny, stolní tenis a další). Součástí areálu je také restaurace, zajištění až plné penze je samozřejmostí.